♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Červen 2012

Uplynuly tři roku od smrti Michaela Jacksona

27. června 2012 v 20:29 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Dojemná vzpomínka na popového krále Michaela Jacksona (✝50) v podobě tisíců květin doslova zaplavila hřbitov Forest Lawn Cemetery v kalifornském Glendale. Jeho obdivovatelé a fanynky přinesli na místo jeho pomníku odhadem deset tisíc květin, z nichž většina byly rudé růže. Pohled na kytkami obsypané místo opět připomnělo, jak významným a nezapomenutelným zpěvákem Michael Jackson byl.

V pondělí to byly přesně tři roky, kdy se svět dozvěděl jen těžko uvěřitelnou zprávu o zpěvákově tragickém úmrtí. Stalo se tak jen pár týdnů jeho před dlouho očekávanou a beznadějně vyprodanou padesátkou koncertů v Londýně.

Jackson se předávkoval uklidňujícími léky, které mu podával jeho osobní lékař, kardiolog Conrad Murray. Ten byl po mnoha soudních stáních nakonec vloni uznán vinným z neúmyslného zabití. Vyměřen mu byl trest v délce čtyř let odnětí svobody.

Tři roky od smrti Michaela Jacksona lidé stále vzpomínají...

zdroj: novinky.cz

Paris přiznala, že je šikanována.

21. června 2012 v 23:56 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Půvabná dcera Krále popu Michaela Jacksona (✝50) Paris (14) na jedné ze sociálních sítí zveřejnila fotografie, na kterých se objevuje její otec. Jak sama tmavovláska nedávno v rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfrey přiznala, Michaela velmi postrádá.


"Jsem tatínkova holčička a jsem na to hrdá," napsala Paris pod jeden ze snímků, na kterém si s Michaelem dává ještě jako malé dítě pusu. Na jiné můžeme vidět zpěváka s Debbie Rowe, která je matkou Paris a Prince Michaela.
Paris v nedávném rozhovoru přiznala, že ji ve škole některé děti nemají rády. "Snaží se mě šikanovat, ale někdy jim to nevyjde. Snaží se mě dostat slovy, ale to mě moc netrápí. Mnoho lidí mě nemá rádo, ale já nevím proč. Ve škole jsou děti, které mě pomlouvají za zády a myslí si, že je neslyším. Mnohokrát mi to prozradí moji kamarádi."