♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Listopad 2011

Lékař Michaela Jacksona Conrad Murray je ve speciálně střežené cele. Chce spáchat sebevraždu

19. listopadu 2011 v 12:19 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Bývalý lékař krále popu Michaela Jacksona (✝50) Conrad Murray chce prý spáchat sebevraždu. Údajně se nedokáže vyrovnat s verdiktem poroty, která ho shledala vinným z neúmyslného zabití. Murray je momentálně ve vězení ve speciálně střežené samostatné cele.

Do samostatné cely ho umístili prý kvůli tomu, že se personál věznice obává, že Murray bude chtít skoncovat se svým životem. O tom, že už nechce žít, údajně řekl své partnerce Nicole Alvarez, právníkovi, bodyguardovi Jeffovi i lidem, kteří jej do vězení přišli navštívit.

Svůj trest se lékař dozví 29. listopadu. Hrozí mu až čtyři roky vězení.

zdroj: super.cz

Duety Michaela Jacksona a Freddieho Mercuryho vyjdou v příštím roce

12. listopadu 2011 v 15:59 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Fanoušci krále popu již mnohokrát slyšeli o tom, že frontman Queen Freddie Mercury a Michael Jackson společně nahráli několik písní, ale ty byly doposud bezpečně uloženy u ledu. Nyní to vypadá, že bychom se jich měli dočkat někdy v příštím roce.
Kytarista kapely potvrdil, že Mercury a Jackson společně nahrávali koncem osmdesátých let minulého století, když byli Queen na turné po USA. Po Jacksonově smrti se nahrávky samozřejmě staly potenciálním zdrojem velkých příjmů a nyní jednání s rodinou a správci Jacksonova majetku dospěly do bodu, kdy je jejich oficiální vydání pouze otázkou času. Dřívější nepotvrzené zprávy mluvily o tom, že další posmrtnou nahrávkou Michaela Jackosna by měla být právě deska duetů, je tedy možné, že společné písně se objeví právě na ní.
Samotní pozůstalí Queen se nyní opět prohrabují svými archívy a příští rok se chystají vydat album s demy a dalšími raritními materiály s hlasem Freddieho Mercuryho.

Porota rozhodla: Conrad Murray je vinen

8. listopadu 2011 v 15:49 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Porota dospěla k verdiktu a shledala Conrada Murraye vinným z neúmyslného zabití Michaela Jacksona. Murray byl v poutech odveden do vězení, kde bude čekat na rozsudek soudce, který se dozví 29.11.

Porota nemá verdikt, pokračují v pondělí

7. listopadu 2011 v 20:49 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Porota strávila jednáním šest hodin, ale nedošla k verdiktu. Pokračovat bude v pondělí. Vzhledem k mnoha důkazům v případu je to normální stav. Porota má s sebou svoje poznámky a nejspíš prochází důkazy, což zabere hodně času.

Rozsudek poroty se očekává dnes

7. listopadu 2011 v 20:48 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Obžaloba i obhajoba včera pronesly své závěrečné řeči. Obhájce Murraye, Ed Chernoff, tvrdil porotě, že obžaloba nepřišla s žádným přesvědčujícím důkazem, že by Murray Michaela zabil. Ve své řeči se zaměřil na to, že Michael Jackson byl vlastně feťák a za svou smrt si může sám. Žalobce David Walgren mluvil k porotě o tom, že důkazy jsou v tomto případu naprosto jasné a Murray předvedl trestuhodnou nedbalost, která zanechala Michaelovy děti bez otce. Pak připomenul porotě všechny důležité momenty soudu, které doktora Murraye usvědčují.
Porota se dnes sejde a bude jednat o vině či nevině Conrada Murraye. Předpokládá se, že jednání nebude trvat tak dlouho a rozsudek by mohl přijít už v pátek (později večer nebo v noci našeho času.)

4.11. 2011