♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Září 2011

Otřesné záběry: U soudu byly zveřejněny fotografie zesnulého Michaela Jacksona

28. září 2011 v 13:09 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Ve městě Los Angeles začal v úterý proces s bývalým lékařem zesnulého krále popu Michaela Jacksona (✝50), v němž čelí žalobě z trestného činu zabití z nedbalosti. Všem přítomným se naskytl nepěkný obrázek. Prokurátor David Walgren v soudní síni zveřejnil záběry mrtvého těla slavného zpěváka.

Conradovi, který je podezřelý z předávkování Jacksona, hrozí čtyřletý trest. Murray veškerá obvinění odmítl. Proces by měl trvat až pět týdnů.
Jackson zemřel 25. června 2009 v důsledku zástavy srdce. Pitva prokázala, že příčinou selhání jeho srdce bylo předávkování Propofolem, který by se měl užívat jen v souvislosti s narkózou v nemocnicích.
Nedávno lékařův právník prohlásil, že byl Jackson během tiskové konference k sérii koncertů This is it opilý. Soudce ale odmítl, aby se záznam z konference použil jako důkaz během procesu.
zdroj: novinky.cz


Prince Michael Jackson I. podpořil charitu v Berlíně, oblékl se jako otec.

25. září 2011 v 12:09 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Čtrnáctiletý Prince Jackson má za sebou první samostatné vystoupení. Přiletěl do Berlína, aby tu dal do dražby Jacksonův vlastnoruční zápis skladby Bad. Prince Jackson se ukázal v černém obleku, červené košili a s červenou páskou na paži. Připomněl tak styl svého otce.
Nejstarší syn Michaela Jacksona v Berlíně ukázal, že je na oficiálních akcích jako ryba ve vodě. Profesionálně pózoval, rozdával úsměvy na všechny strany.
Prince se zúčastní v Berlíně i aukce pro nadaci Bambi, která proběhne 10. listopadu a bude na ní vydražen i ručně psaný originál skladby Bad. Výtěžek z prodeje půjde strádajícím dětem.

"Prince Michael Jackson se projde po červeném koberci a představí rukopis na pódiu obklopen dětmi," řekl mluvčí dražby. "Nebude cestovat sám, ale nebude s ním nikdo z rodiny," prozradil zdroj časopisu People.

Prince se v Berlíně naposled ukázal, když mu bylo pět let a přiletěl spolu se svým otcem, sestrou Paris a bratrem Blanketem. Ten byl tehdy ještě miminko a Michael Jackson ho vystrčil z okna hotelu Adlon, aby ho ukázal fanouškům.
Jeho čin odsoudila jak média, tak veřejnost po celém světě a objevily se spekulace ohledně Jacksonova duševního zdraví.

Prince Michael Jackson a jeho sestra Paris jsou děti zdravotní sestry Debbie Roweové, se kterou byl Jackson dokonce ženatý. Po Jacksonově smrti dostala všechny děti do péče jejich babička Katherine Jacksonová. Se svou biologickou matkou se děti téměř nestýkaly, nyní má však Roweová povolená pravidelná setkání.

11. záři 2001 Michael unikl jen o vlásek smrt

23. září 2011 v 17:33 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Nesnesitelná nespavost, která léta trápila krále popu Michaela Jacksona (✝50), jej paradoxně vyrvala ze spárů smrti. Zpěvák, který zemřel v roce 2009 na předávkování léky, mohl přijít o život už 11. září 2001, kdy do Světového obchodního centra (WTC) v New Yorku narazila unesená letadla.

Měl totiž být mezi tisíci lidí, kteří se v tu dobu nacházeli uvnitř Dvojčat, uvnitř budovy totiž měl naplánovanou celou řadu schůzek. Ve své vzpomínkové knize s názvem « You Are Not Alone: Michael, Through a Brother's Eyes" (Nejsi sám: Michael bratrovýma očima), ze které citoval francouzský magazín Paris Match, to napsal zpěvákův starší bratr Jermaine (56).
"Má matka po jeho boku bděla až do čtyř do rána," napsal o svém bratrovi, který trpěl nespavostí. Právě na druhý den měl Michael naplánovanou řadu jednání ve WTC. "Prostě se nevzbudil, své schůzky zaspal," prozradil. V troskách Dvojčat tehdy zahynulo přes 2700 lidí.
zdroj: super.cz

10. září 2001 měl Michael svůj poslední koncert na veřejnosti, v New Yorku. (pozn. autora blogu EllE)