♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Srpen 2011

Michael Jackson by měl dnes 53. narozeniny!

29. srpna 2011 v 19:20 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Dnes by měl náš milovaný a nesmrtelný Michael 53. narozeni. Ale bohužel jako každá opravdová legenda zemřel mladý. Myslím, že ne nadarmo se říká, že koho Bůh miluje bere si ho zpět k sobě brzy. Na naší láscě k němu to však nic nemění.
Přejme mu radost a štěstí ať už je teď kdekoliv!


010. Private Photos > 2003 > Birthday from Prince - paris-jackson photo

Zemřel manažer Michaela Jacksona Frank DiLeo

29. srpna 2011 v 10:40 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Manažer Frank DiLeo, který hlavně v 80. letech pracoval pro popového krále Michaela Jacksona (✝50), zemřel v Ohiu ve věku 63 let, uvedla BBC. Zřejmě nepřežil komplikace, které se dostavily po chirurgickém zákroku, jenž prodělal před půl rokem.

Byl to právě DiLeo, který s Jacksonem spolupracoval na legendárním albu Thriller v roce 1984. Zpěvák jej pak poctil výrokem, že to byl právě Frank, kdo byl "zodpovědný za to, že se můj sen proměnil ve skutečnost".
Plodná spolupráce trvala až do února 1989, kdy se dvojice bez veřejného vysvětlení rozešla.
Překvapením pak bylo, když v roce 2009 Jackson DiLea požádal, aby mu dělal manažera při přípravě jeho nikdy neuskutečněného turné This Is It. Krátce před jeho zahájením ale popový král zemřel.
zdroj: novivnky.cz

Frank DiLeo v 80.letech, kdy intenzivně spolupracoval s Michaelem Jacksonem.

Frank DiLeo s neodmyslitelným doutníkem v ústech.

Nejlepším tančícím zpěvákem je Michael Jackson

1. srpna 2011 v 16:39 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Nemohlo to skončit jinak. Vítězem divácké ankety o nejlepší taneční výkon v historii pop music se stal Michael Jackson za to, jak tančil ve videoklipu k písničce Thriller. Anketu uspořádala televizní stanice Disney Channel, která tak chtěla upozornit na to, že v hudebních pořadech a videoklipech zpěváci často podávají výtečné taneční výkony. Jacksonův tanec ve videoklipu k písničce Thriller je z roku 1983. Režisérem je John Landis a diváci se shodli, že jde o nejúchvatnější výkon, jaký kdy měli možnost na filmovém pásu zaregistrovat.
Druhou pozici v anketě obsadili herci ze seriálu Glee za to, jak výtečně si v roli tanečníků vedli v písničce We're All In This Together.Jackson se v první pětce pak objevil ještě jednou, a to na čtvrtém místě za svůj výkon ve videoklipu k písničce Smooth Criminal.
Zdroj: novinky.cz

35k020j.gif

Obrázok

http://img200.imageshack.us/img200/8928/jam2002.gif
http://img194.imageshack.us/img194/1297/botdf6.gif


Paparazzi honili Paris Jackson v autě

1. srpna 2011 v 15:53 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Dcera Michaela Jacksona se ocitla ve stejné situaci, jako se tolikrát ocitl i její tatínek. Paris jela v autě po Los Angeles a v tom se za ní začali hnát dva fotografové, kteří jeli i přes červenou na semaforu, jenom aby jí mohli vyfotit. Police byla přivolána, tudíž byli oba dovedeni v poutech na policejní stanici. Bohužel policisté nemají dostatek důkazů (sami neviděli fotografy porušovat zákon), aby je mohli sami nějak potrestat. Rodina Paris by je zažalovat mohla. Toto je jeden z případů, kdy se pozastavujeme nad tím, proč se neustanoví pravidla a omezení pro bulvární novináře??