♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Červen 2011

Janet Jackson si s Králem popu Michaelem Jacksonem zazpívá

29. června 2011 v 16:20 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Zpěvačka Janet Jackson (45) zazpívá virtuální duet se svým zesnulým bratrem Michaelem Jacksonem. Považuje to prý za formu terapie.
Janet zařadila do svého čtvrtečního londýnského koncertu i skladbu Scream, kterou nazpívala s Králem popu před šestnácti lety.
"Je to jako terapie, uvnitř se při tom usmívám. Energie této písně je velmi divoká, ale nutí mě se smát, když slyším jeho hlas," uvedla Janet.
Zpěvačka také připustila, že skutečný zármutek nad smrtí bratra pocítila mnohem později než ostatní členové rodiny. "Nevím, jestli to byla snaha utéct před zármutkem, nebo to jenom ustát, protože jsem viděla, jak se všichni kolem hroutí. A nikdy, nikdy jsem nenašla chvilku na opravdové truchlení.

Uplynuly 2 roky od smrti Michaela Jacksona!

25. června 2011 v 17:59 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Dnes to jsou přesně dva roky, co svět přišel o jeden z největších talentů, který se kdy narodil. Michael Jackson zemřel a s tím část duše každého z nás. Vždyť nikoho nenechala tato zpráva chladným. Každý si pamatuje, co dělal v ten den a hlavně v moment, kdy mu to někdo vpálil do tváře. Opověď typu: "Haha no jasně, blbej vtip." zažily nejčastější užití právě v tento smutný den.

Přestože každý z nás prošel za ty dva roky proměnou a překonal tuto ztrátu, stále když na jeho smrt pomyslíme, začne v nás hlodat nostalgie. Ptáme se proč? Ale odpoveď se bohužel nikdy nedozvíme. Asi to tak mělo být.

Doufám, že Michael odpočívá v pokoji, který se mu na zemi nikdy nedostával a užívá si volných chvil se sobě rovnýmí velikány. Rovněž si přeji, aby měl možnost ze shora pozorovat své tři krásné děti a radovat se z nich.

Myslím si, že svět ještě dlouho nezažije takovou ránu. Vždyť čí smrt si připomínáme každy rok? Čí smrt vyvolá celosvětový ohlas, pochody a hromadné akce? Niči! Jen náš Michael tohle dokázal.

V našich srdcích stále žiješ, Michaeli. Tvé dílo je nepřekonatelné a jediné na světě tolik inspirující. Navždy s láskou. R.I.P. MJ.


Matka Paris Hilton: Michael byl nejúžasnější člověk

21. června 2011 v 5:00 | EllE |  Celebrity o M.J.
Kathy Hilton, matka známé Paris Hilton, byla dlouhodobou přítelkyní Michaela, i když o tom moc nepovídala. Nyní se otevřela v televizi Piers Morganovi, kterému řekla, že poznala Michaela jěště jako dítě. "Bylo mi 13 a jemu 14. Chodili jsme na stejnou školu. Vyvinulo se mezi námi přátelství a dlouhá léta jsme byli v kontaktu. Když jsem se přestěhovala do New Yorku, navštěvoval mě a já chodila na všechny jeho koncerty. Když se mi narodila dcera Paris, přijel nás navštívit.
Neznám dobrosrdečnějšího, štědřejšího a více milujícího člověka. Byl tak hodný a chytrý. Nejúžasnější otec. Michael byl otec naprosto oddaný svým dětem ode dne kdy se narodily.
Prostě ho miluji. Celá jeho rodina je úžasná. Když zemřel, zprávu o jeho smrti mi řekla moje asistentka a já se zhroutila přímo na podlahu. Moje sestra mi pomohla vstanout a okamžitě jsme jely do jeho domu, protože jsem si dělala starosti o jeho děti." Kathy povídala o tom, co viděla po Michaelově smrti v nemocnici. "Paní Jacksonová, děti, všichni jeho sourozenci tam byli, plakali a objímali se. Pak mě LaToya a Randy vzali do pokoje k Michaelovi, abych se s ním rozloučila. Víte, kdybych ho tam neviděla ležet na vlastní oči, nikdy bych asi neuvěřila, že opravdu zemřel. Hladila jsem ho, pověděla jsem mu, jak moc ho miluji a také jsem mu pošeptala pár zábavných věcí. A to bylo konec."

Michael Jackson i po smrti vládne žebříčkům

6. června 2011 v 5:00 | EllE |  NOVINKY//NEWS


Píseň z alba 'Michael' - Hollywood Tonight se dostala na úplný vrchol v hitparádě 'Bilboard' a to v kategorii Dance/Club. Michael je v této kategorii tedy na vrcholu po bezmála 16ti letech, kdy se tam objevil se sestrou Janet a písní 'Scream'. Díky tomuto úspěchu se Michael vyrovnal Enriquemu Iglesiasovi, oba mají totiž 8 písní, které vedly žebříček. Na druhém místě je Prince. Ovšem Michael teoreticky vede, jelikož se svojí vokální skupinou z dětství, Jackson 5(Jacksons), se na vrchol dostal ještě čtyřikrát. Pro zajímavost je nutné dodat, že královnou v tomto žebříčkou je Madonna se 40ti písněmí na číslu jedna a druhá je Janet Jackson s 19ti písněmi, které se usídlily na vrcholku žebříčku 'Bilboard'.

Michael Jackson má novou píseň a videoklipem. Michael Jackson - Hollywood Tonight

5. června 2011 v 11:29 | EllE |  Videos

Poprvé se mi nelíbila, ale teď? Super!

Dcera Michaela Jacksona Paris nesnáší fotografy: Takhle na ně vyplazovala jazyk

4. června 2011 v 10:24 | EllE |  NOVINKY//NEWS

Dcera Michaela Jacksona Paris (13) se vždy jevila jako roztomilá a hodná dívenka. Poslední dobou ale ukazuje svou pravou tvář. Nemá ráda fotografy. A dává jim to značně najevo.


Mladá rebelka, která roste do krásy, se projevuje jako obyčejný teenager. S kamarádkou chodí po nákupech, zvěčňuje se před zrcadlem a v partě zaujímá vůdčí postoj. A to je dobře. Paris, jenž byla se svými bratry Princem (14) a Princem Jr. (9) neustále střežena před světem, má konečně běžné dětské povinnosti. I přesto bude navždy sledována neodbytnými fotografy, ke kterým nemá kladný vztah.
Dcera popového krále svou náklonost k paparazzi vyjadřuje vždy stejným gestem- vyplazeným jazykem. Tentokrát se objevila jen v přítomnosti svého staršího bratra Prince. Ten je známý tím, že neustále poslouchá hudbu. Téměř nikdy z uší nevyndává sluchátka a je rád ve svém vlastním světě.
Prince velmi překvapil svým vystupováním na loňském předávání Grammy Awards. Přes svůj mladý věk promluvil jako dospělý muž. Jeho projev byl suverénní a jeho hlas zněl velmi sebevědomě. Malý Prince poděkoval všem fanouškům za podporu a samozřejmě i svému otci, který podle Princových slov měl svými písněmi předávat lidem jednoduché poselství. Tím je láska.

Paris Jackson je pěkná rebelka.Prince Michael se sluchátky v uších.Paris Jackson nemá ráda fotografy.Paris JacksonParis a Prince.

Nádherná dcera Michaela Jacksona Paris vyrazila na nákupy.

1. června 2011 v 14:36 | EllE |  NOVINKY//NEWS

Třináctiletá Paris, dcera zesnulého krále popu Michaela Jacksona, tráví většinu svého času s příslušníky opačného pohlaví. Tedy hlavně se svými bratry Princem (14) a Blanketem (9).


Tentokrát si ale udělala čas a vyrazila na nákupy s kamarádkou do nákupního centra v losangeleské čtvrti Calabasas.
Jak upozornil The Daily Mail, Michael Jackson by za svého života dceři nikdy nedovolil vydat se s kamarádkou do města. Své děti vždy důkladně skrýval. Pokud s nimi vyrazil na veřejnost, zcela zakrýval jejich obličeje.
Legendární zpěvák náhle zemřel v červnu 2009. Dětí se ujala babička Katherine (80), která má podstatně volnější ruku. Sourozenci tak dokonce mohou chodit po škole do kroužků. Třeba na herectví a karate.
Některé z dětí už teď dávají najevo, že by chtěly následovat svého slavného otce. Babička i teta La Toya (54) trvají na tom, že předtím, než se vrhnou do džungle šoubyznysu, musí dokončit školy.