♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Dcera Michaela Jacksona Paris je krásná rebelka

19. května 2011 v 15:40 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Z dcery Michaela Jacksona Paris (13) vyrůstá pěkné kvítko. Všudypřítomní fotografové zachytili ji a její dva bratry Prince (14) a Prince Jr. (9), jak vychází ze školy v Hollywoodu. Mladé slečně ale zřejmě pozornost neodbytných šmíralů nebyla příjemná. Dala jim to svým gestem tvrdě najevo.
Paris je stejně jako Prince dcerou Debbie Rowe, dermatologické asistentky. S Jacksonem byla Debbie oddána 14. listopadu 1996 v Sydney v Austrálii. Po třech letech se ale rozvedli.Děti vyrůstaly přísně střeženy. Celý jejich život měl jasná pravidla. Zpěvák se o své děti láskyplně staral. O zábavu neměly nikdy nouzi. S Michaelem navštěvovaly zábavní parky, jezdily na výlety a král popu jim neustále zpíval. Po jeho smrti žije Paris se sourozenci u své babičky Katherine Jackson a dědečka Josepha Jacksona.
Od smuteční oslavy na počest Michaela v Staples Center v Los Angeles zná jejich obličeje každý. Malá Paris tam tehdy promluvila na pietním rozloučení. V slzách se zhroutila do náruče své tety Janett Jackson. Svůj zármutek projevuje každý den od chvíle, co zemřel.
"Každý den nosí Michaelova trička a stěny jejího pokoje jsou pokryty plakáty a fotkami jejího otce. Píše mu sladké a milé dopisy každý den o tom, jak moc ho miluje. Jsou nádherné a dojemné. Když je čtete, musíte plakat," řekla Jacksonova sestra La Toya.
Paris Jackson nemá ráda fotografy.


Paris, Prince a Prince Jr. vychází ze školy.


Potomci Michaela Jacksona v doprovodu bodyguarda.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama