♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Květen 2011

Nové fotky dětí Michaela Jacksona

24. května 2011 v 15:30 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Potomci zesnulého Michaela Jacksona (✝50) se kamarádí s dětmi známého herce Willa Smithe. Jak je vidět, velice jim to prospívá. Nejvíce pozornosti na sebe strhla krásná Paris Jackson.
Třináctiletá rebelka Paris je ryze vůdčí typ. V partě, kde jsou převážně kluci, se umí dokonale prosadit a zaujímá postavení komika. Je vidět, že vyrůstá se dvěma bratry, od kterých nebojácnou povahu zřejmě přebrala.
Popový král vždy úzkostlivě tajil tváře svých tří dětí Prince Michaela, Paris a Prince Michaela II. Jeho potomci tak nevycházeli na ulici bez zakrytých obličejů. Teď je naštěstí vše jinak. Je hezké vidět, že jsou děti Michaela Jacksona konečně zapojeny do běžných dětských aktivit a nejsou pod neustálou kontrolou.
Na druhou stranu potomky herce Willa Smithe zná téměř každý. Dcera Willow si s Willem zahrála ve filmu Já, legenda a prosadila se také jako zpěvačka. Hitem Whip My Hair ohromila Ameriku. Syn Jaden si zase zahrál ve filmu Karate Kid.
Běžnou školní docházku Willow ani Jaden nedodržují. Obyčejné dětství se už vzdálilo do nedohledna. Tak si oba dětské klany užívají alespoň trochu volna, ve kterém se mohou oddávat hrám a neřešit dospělácké povinnosti.
Paris, Prince Michael a Prince Michael II.


Paris, Willow, Jaden, Princ Michael a Princ Michael II.
Paris, Willow, Jaden, Princ Michael a Princ Michael II.

S Paris je o zábavu postaráno.


Dcera Michaela Jacksona na režisérské židli.

Paris je pěkné kvítko a ráda se předvádí.


Dcera Michaela Jacksona Paris je krásná rebelka

19. května 2011 v 15:40 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Z dcery Michaela Jacksona Paris (13) vyrůstá pěkné kvítko. Všudypřítomní fotografové zachytili ji a její dva bratry Prince (14) a Prince Jr. (9), jak vychází ze školy v Hollywoodu. Mladé slečně ale zřejmě pozornost neodbytných šmíralů nebyla příjemná. Dala jim to svým gestem tvrdě najevo.
Paris je stejně jako Prince dcerou Debbie Rowe, dermatologické asistentky. S Jacksonem byla Debbie oddána 14. listopadu 1996 v Sydney v Austrálii. Po třech letech se ale rozvedli.