♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Únor 2011

Rozhovor s Michaelem Jacksonem

26. února 2011 v 6:00 | EllE |  Interviews
1
Časopis "Interview" v únorovém čísle vytiskl rozhovor Michaela Jacksona a jeho přítele, Bretta Ratnera (režisér) a Michael hlavně mluví o svých začátcích s Jackson 5 a své oblíbené muzice. Typ rozhovoru, na který fanoušci dlouho čekali. Výběr:Prince Michael Jackson II. má 9. narozeniny!

21. února 2011 v 10:09 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Přeji všechno nejlepší a hodně zdraví i úspěchů ve tvém budoucím životě!


Katherine Jackson o súdnych procesoch i výchove detí

18. února 2011 v 15:47 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Michaelova matka Katherine pre ABC News povedala, ze cíti povinnost zúcastňovat sa kazdého pojednávania s Conradom Murrayom, i keď je čas od Michaelovej smrti pre ňu velmi náročný a bolestný a neznáša pohlad na Murraya. Reagovala i na zalobu MJ Estate podanú na Howarda Manna, s ktorým vydala knihu Never Can Say Good-bye. Vníma ju, ako zalobu voči vlastnej osobe, i keď zaloba obsahuje viacero bodov porušenia autorských práv a Katherine sa v zalobe nespomína. I napriek pokročilému veku, Katherine výchovu Michaelových detí zvláda: "Michaelove deti sú dobré. Vychoval ich s láskou a porozumením. Nemám s nimi ziadne problémy. Vedia, ako ich otec vychoval a vedia prejavit rešpekt. Určite by som im nedovolila, aby v takom mladom veku šli na umeleckú dráhu. Paris chce byt herečka, ale Michael by jej to isto nedovolil, keďze sám vravel, ze nemal detstvo."


Elizabeth Taylor leží v nemocnici se srdečními potížemi

14. února 2011 v 19:09 | EllE |  NOVINKY//NEWS
LOS ANGELES Osmasedmdesátiletou hollywoodskou herečku Elizabeth Taylor zlobí srdíčko. S městnavým selháním byla proto hospitalizovaná v nemocnici Cedars-Sinai v Los Angeles.

"Zrovna pobývá v nemocnici, kde ji monitorují a dělají různá vyšetření," potvrdila hereččina mluvčí Sally Morrison.

Elizabeth má chatrné zdraví dlouhodobě. Prodělala nedávno dva těžké zápaly plic a městnavé selhání srdce ji trápí často. V roce 1997 navíc prodělala operativní odstranění nádoru mozku.

"Její rodina a blízcí přátelé si velmi cení hřejivé podpory a zájmu loajálních fanoušků, ale žádají veřejnost, aby respektovala její soukromí a dovolila týmu lékařů, aby jí pomohl uzdravit se," dodala Morrison.
Všechno nejlepší Princi Michaeli Jacksone!

13. února 2011 v 13:39 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Dnes slaví své 14. narozeniny Prince Michael I. Bohužel, již druhé narozeniny bez otce. Přeji všechno nejlepší a hodně zdraví a štěstí do budoucnosti!


Michael Jackson nejpopulárnější osobou na Facebooku

9. února 2011 v 6:00 | EllE |  NOVINKY//NEWS
h
Michael Jackson měl při sčítání včera 31.1. přesně 27 752 689 fanoušků na Facebooku. Druhá za ním je Lady Gaga, která má 27 306 510. Chcete-li podpořit Michaela a ještě jste neklikli na tlačítko "Like" (to se mi líbí), můžete tak udělat na jeho oficiálních stránkách zde. Množství fans se stále zvyšuje.Dr. Freeze mluví o možném novém albu Michaela

4. února 2011 v 6:00 | EllE |  Celebrity o M.J.
Spekulace o tom, jak bude vypadat další album Michaela po stejnojmenném albu "Michael" sílí. Předpokládá se, že se bude jednat o album duetů. Producent Dr. Freeze, který s Michaelem pracoval na písni Break of dawn na albu Invincible řekl, že na novém albu můžou vyjít i jeho další počiny, a to písně Blue Gangsta a Place with no name, které vznikly ve stejné době jako píseň Break of dawn. Vzhledem k tomu, že obě nové písně unikly na internet, Dr. Freeze připravuje nové verze. "Písně, které jste slyšeli, jsou staré mixy a jsou kompletně předělané. Obě budou na novém albu."


Nemocná Elizabeth Taylorová se ztrácí před očima

3. února 2011 v 15:39 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Legendární herečka a představitelka filmové Kleopatry Elizabeth Taylorová hubne před očima. Její podlomené zdraví se podepisuje na hereččině vzhledu a přestože v minulosti podstupovala mnohokrát odtučňovací kúry, nyní by si zřejmě sama přála nějaký ten kilogram nabrat. Devětasedmdesátiletá Taylorová je již řadu let upoutána na invalidní vozík a trápí ji zdravotní problémy.