♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Říjen 2010

Michael Jackson je nejlépe vydělávající mrtvou celebritou

26. října 2010 v 21:01 | EllE |  NOVINKY//NEWS
h
I mezi mrtvými je Michael Jackson stále králem. Tedy rozhodně pokud se to počítá podle zisků, které svým pozůstalým dokáže ze záhrobí vydělávat.

Za poslední rok to bylo dokonce víc, než vydělali Elvis Presley či John Lennon.

Michael zemřel v červnu 2009, za posledních dvanáct měsíců ale vydělal jen na právech a prodejích 275 milionů dolarů, což v přepočtu na koruny činí 4,8 miliardy korun.

Navíc jeho film This Is It k nezrealizovaným koncertům v Londýně, jejichž přípravy přerušila právě zpěvákova smrt, vydělal v kinech 250 milionů dolarů - asi 4,4 miliardy korun.

Podle magazínu Forbes vydělával Jackson nejvíce ze všech slavných mrtvých a předčil i Elvise Presleyho, J. R. R. Tolkiena, Charlese Schulze a Johna Lennona, jenž pětici uzavírá.

Tetování s Michaelem Jacksonem!

20. října 2010 v 14:50 | EllE |  Photos
Král popu je už déle než rok po smrti. Přesto je tu spousta fanoušků, kterým se idol dostal vyloženě pod kůži. Podívejte se na nejžhavější kérky s Michaelem Jacksonem!

Minimalistická záležitost
Stačí jen pár tahů tetovací jehlou a všechno je jasné - tento obličej patří Michaelu Jacksonovi. Vkusnou podobiznu svého idola si nechala vytetovat jistá fanynka Sandy těsně nad zadkem...

J.K. Rowling: Michael mě oslovil kvůli Harry Potterovi

16. října 2010 v 20:11 | EllE |  Celebrity o M.J.
J.K. Rowlingová, autorka sedmi světoznámých knih o Harry Potterovi se svěřila v interview s Oprah Winfrey(které se svěřil v počátku 90tých let i Michael), že ji Michael jednoho dne oslovil s tím, že by chtěl udělat muzikál z příběhu o čarodejnickém chlapci. Rowlingová však Michaelovu nabídku odmítla.


Vždycky na mě působila jako hloupá nafučená káča. - Elle

One More Chance súčastou 3DVD Vision

12. října 2010 v 20:09 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Podla nepotvrdených informácií, súčastou pripravovaného 3DVD Vision, ktoré výjde spolu s novým albumom a hrou koncom novembra, bude i pôvodný videoklip k piesni One More Chance, ktorý Michael natočil v roku 2003. Set by mal obsahovat i videoklip k novému singlu a obal by mal byt zlatej farby s premenlivou animáciou a bookletom vo vnútri.


Michaelův synovec vydává svůj singl

10. října 2010 v 20:08 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Synovec Michaela Jacksona, 23letý Austin Brown, zkouší své štěstí v muzice. Michaelův producent Rodney Jerkins produkoval tento nový singl s názvem 'Target Practice'. Austin tvrdí, že jeho největším vzorem je samozřejmě Michael, který byl podle něj úplně nejlepší v tom co dělal.
Píseň si můžete poslechnout zde. .

Prince Jackson se věnuje charitě

6. října 2010 v 20:07 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Po vzoru svého otce se Prince před nějakou dobou rozhodl, že se bude věnovat charitě. Začal ve své škole v Berkley, kde se přihlásil být dobrovolníkem při balení jídla, které se bude posílat hladovějícím dětem v Peru. Nadační fond Children's Hunger Fund od nich zatím obdržel 200 balíků jídla.

Budúcnost Neverlandu

5. října 2010 v 5:58 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Zakladatel spoločnosti Colony Capital a spolumajitel ranča Neverland, Tom Barrack, v rozhovore pre CNBC povedal, ze budúcnost ranča zatial nie je úplne jasná, ale neplánuje sa jeho premena v komerčný park pre verejnost na stýl Elvisovho sídla Graceland. Snahou Barracka i Michaelovej rodiny je zachovat ranč na pôvodnom mieste s jeho históriou a Michaelovým odkazom.

Thome chce podíl z THIS IS IT

4. října 2010 v 5:38 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Michaelovův finační poradce a manažer, doktor Thome Thome se soudí s 'Michael Jackson estate' o podíl z filmu a CD THIS IS IT. Thome říká, že to byl hlavně on, díky komu byla podepsána smlouva o turné TII a tak si zaslouží peněžní odměnu v míře asi 2,3 miliónu dolarů a k tomu i procenta za profitu TII. Tohme by chtěl okolo 15 % z veškerého výdělku filmu. Slyšení u soudu na toto téma proběhne 7.10.

Katherine Jackson žaluje AEG

3. října 2010 v 12:19 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Matka Michaela Jacksona, Katherine Jackson, zažalovala včera společnost AEG Live, která organizovala turné This is it. Katherine tvrdí, že AEG byla zodpovědná za činy doktora Murraye, který Michaela zabil. AEG prý nesplnila dohodu a nedodala Murrayovi zdravotní pomůcky, které by Murrayovi pomohly zachránit život Michaela poté, co se mu zastavilo srdce. V žalobě se tvrdí: "AEG měla zákonnou povinnost starat se o zdraví Michaela Jacksona. V zájmu vysokých zisků ovšem nebrala v potaz fyzický stav Michaela Jacksona. Díky jejich činům a přehlížení ztratily tři děti svého otce." Katherine se soudí jménem dětí a není řečeno, co žádá.

Doktora Murraye najala společnost AEG, aby dohlížel na Michaela a AEG mu měla zaplatit. AEG ale nyní tvrdí, že Michael zemřel před sepsáním smlouvy mezi Murrayem a AEG, a proto nejsou nijak zodpovědni. Kenny Ortega je také zmíněn v žalobě jako obžalovaný.

Nový album 22. novembra 2010 ?

2. října 2010 v 20:04 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Nový album Michaela Jacksona by podla zatial neoficiálnych informácií mohol výjst 22. novembra 2010. Na stránke portálu HMV i Amazonu sa objavila informácia o spustení predaja. Obal ani zoznam skladieb nie sú známe, avsak Teddy Riley na Twitteri potvrdil, ze jednou z nich bude uz známa Hold My Hand, ktorú Michael nahral s Akonom. Na albume spolupracuje i skladatel Benjamin Wright, ktorý sa podielal na Michaelovom albume Off The Wall a mnohých známych projektoch.

Podla posledných informácií, v Austrálii bude album uvedený 23. novembra 2010. Koncom novembra Sony vydá i 3-DVD s názvom "Vision", ktoré bude okrem Michaelových starsích videoklipov obsahovat i nové video k pilotnému singlu z nového albumu.

Murray obviňuje Dr. Kleina

1. října 2010 v 12:18 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Doktor Conrad Murray se ohradil proti žalobě od Joe Jacksona s tím, že v ní není zapsáno, že za smrt Michaela je odpovědný také doktor Arnold Klein, Michaelův dlouhodobý přítel a lékař. Murray říká, že Klein je také z části vinen za Michaelovu smrt a také tvrdí, že tento dermatolog Michaelovi předepisoval léky až do 18tého června, tedy týden před Michaelovou smrtí. Murray také řekl, že byl najmut od AEG, aby odstavil Michaela od Kleina, protože AEG mělo obavy, že Klein Michaelovi předepisuje moc léků. Doktor dále také obvinil 7 dalších doktorů, kteří byli Michaelovi nablízku v době jeho smrti. Tým obhajoby také požádal soud, aby zavrhl žalobu od Joe Jacksona s tím, že Joe Jackson nemůže nereprezentovat Michaela, jelikož není součástí 'MJ Estate'.