♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Září 2010

Debbie Rowe nedostane peníze z pozůstalosti

29. září 2010 v 12:16 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Soudce Mitchell Beckloff odmítnul požadavek exmanželky Michaela Jacksona, Debbie Rowe, na 200.000 dolarů z pozůstalosti. Matka dvou nejstarší děti Michaela žádala peníze na pokrytí nákladů na soudní poplatky ve své snaze o opatrovnictví po smrti Michaela Jacksona v loňském roce.

Debbie udělala Michaela jediným opatrovníkem dětí po jejich rozvodu v roce 1999. Když zemřel, zažádala o opatrovnictví dětí, ale Michaelova matka Katherine je nyní legálním opatrovníkem dětí - což bylo Michaelovo přání z poslední vůle - a Debbie Rowe obdrží návštěvnosti práva. Během jednání ve středu v Los Angeles soudce rozhodl, že neexistuje zákon umožňující Debbie získat odměnu z pozůstalosti Michaela Jacksona.

Michaelův bratr Tito již dříve uvedl, že Debbie Rowe je vítána v rodině: "Je u nás doma vítána a po tom všem jsou to přece její děti. Chtěl bych ji vidět jako součást rodiny Jacksonů. Tam je dost lásky pro každého."

Osvětlovač z THIS IS IT mluví o Michaelovi

28. září 2010 v 12:15 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Britský osvětlovač Mark Cunniffe se rozhovořil o přípravách na turné THIS IS IT. O Michaelově kondici a také a Michaelovi samotném. Cuniffe byl údajně skeptický, když slyšel o tom, že by měl Michael zvládnout 50 koncertů, když naposledy, kdy koncertoval bylo v roce 1996 a to bylo 82 koncertů po celém světě. Ovšem, když začal Michael chodit na zkoušky a podílet se na přípravách, Brit byl ohromen.
''Kdyby zemřel pár týdnů předem, tak bych vám řekl, že nebyl schopný odkoncertovat. Ovšem v úterý a ve středu před prošel celou show v kuse a byl fenomenální! Když zemřel, byl jsem devastovaný... Moc mě mrzí, že nemohl odehrát aspoň jeden koncert, kdyby sklidil ovace a svět by ho znovu oslavoval a on byl tomu svědkem. Myslím, že by to byl nejhezčí moment v jeho životě.
Když mi zavolali abych dělal na TII, okamžitě jsem upustil od práce se Stevie Wonderem, Rodem Stewartem, Davidem Bowiem a Georgem Michaelem, abych mohl pracovat pro toho nejlepšího. Taková šance přichází jednou za život. Hned jak jsem se s Michaelem seznámil, Michael mě začal diktovat úkoly. Vysvětloval mi přesně, jak chce osvětlit Billie Jean, takže hned potom jak jsme se pozdravili, jsem se chopil tužky a papíru a vše jsem si zapisoval. Potom co mi vše vysvětlil, jsme se rozloučili já mu mnohokrát poděkoval a hned potom jsem zavolal svým dětem a řekl jsem jim: Hádejte s kým se právě mluvil!''

Quincy Jones po roce o Michaelovi

25. září 2010 v 12:13 | EllE |  Celebrity o M.J.
Michaelův producent Quincy Jones se po dlouhé době rozpovídal o Michaelovi. Krátce po jeho smrti byl Quincy pod palbou dotazů novinářů, protože je to jeden z lidí, kteří znali Krále popu nejlépe. Nyní skoro po roce se Quincy svěřil i s například s důvodem, kvůli kterému byl vyhozen po albu BAD. ''No ano, Michael mě vyhodil...'' Řekl Quincy s úsměvem.

''Tlačil sem Michaela aby se začal věnovat spíše rapu a on říkal: Quincy, ty to nechápeš? Rap je už mrtvý... Ale nebyl jsem z toho zklamaný, zůstali jsme přáteli. Naposledi jsem s ním hovořil, když vyprodal koncerty v Londýně. Byl jsem tam zrovna na schůzce s Mohamedem Al Fayedem a Michael mi zavolal, jestli se nechci sejít, že by přivedl děti. Ovšem byl jsem vytížený tak jsem mu řekl: This is it (To je ono), sejdeme se až v Los Angeles! Bohužel to byl doopravdy náš poslední kontakt.
Myslím, že nikoho nemůžeme vinit z jeho smrti. Tohle jsou prostě světové superstar, nikdo je nemůže kontrolovat 24 hodin denně, ani jejich rodina.
Mohl Michael zvládnout všech 50 koncertů? Nejsem si jistý, museli bychom znát stovky, stovky detailů o jeho zdraví a tak dále. Bojím se vytvářet si nějaké stanovisko na tohle téma... Když zemřel, tak jsem přemýšlel, jak velká to je škoda. Vždyť zemřel v věku, kdy jsem já byl jeho producent na albu Thriller... Ovšem to, co vytvořil na tomto světě, co rozhodně mnoho lidí nikdy nedokáže...''

Informace o dětech ve škole v Buckley

22. září 2010 v 12:11 | EllE |  NOVINKY//NEWS
h
Děti Michaela Jacksona, Prince, 13, a Paris, 12, navštěvují soukromou školu Buckley, kterou v minulosti navštěvoval i Michael se svými bratry. Do třídy chodí sami, ale před třídou je čeká budyguard, který je doprovází v areálu školy. Rodinný právník Brian Oxman řekl, že se děti dobře adaptují a myslí, že přítomnost ochranky nebude za pár týdnů nutná. "Tyto děti zvládnou všechno a jejich otec by to určitě schválil."

Michaelova sestra La Toya k tomu ale řekla: "Osobně si myslím, že by bylo lepší je doma vzdělávat trochu déle. Protože, víte, Michael byl rád, když měl přehled o tom kde jsou, co se naučili. Myslím si, že je trochu příliš brzy, aby šly do školy, kde jsou vystaveny reakcím okolí. Michael chtěl, aby více vyrostly, než se tohle stane." Na otázku, zda Michaelovo nejmladší dítě, Blanket, 8, bude navštěvovat Buckley v budoucnu, LaToya řekla: "Bude, ale teď ještě ne. Je to trochu moc mladý, a sám řekl, že ještě není připraven."


Judith Hill navštívila Forest Lawn

18. září 2010 v 12:21 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Background vokalistka, Judith Hill, která pracovala pro Michaela na turné THIS IS IT a zpívali s ním píseň 'I just can't stop loving you' navštívila Michaelovu hrobku. Zpěvačka se v mauzoleu objevila prvně, dovnitř má přistup pouze rodina a přátelé rodiny Jacksonů. I když občas odpočívající Michaela navštíví k nelibosti fanoušků i doktor Conrad Murray...

Judith je známá svojí krásnou tribute písní 'I Will allways be missing you' na klip se můžete podívat zde.Lenny Kravitz bude mít na svém albu píseň s Michaelem

18. září 2010 v 12:07 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Lenny Kravitz na svojom Facebooku zablahoželal Michaelovi k nedožitým 52. narodeninám a uviedol, že momentálne pracuje na novej verzii ich spoločnej piesne Another Day, ktorá by sa mala objaviť na novom albume. Bližšie informácie nie sú známe.

Teddy Riley, ktorý sa podielal na tvorbe albumu Dangerous, včera potvrdil, že ho MJ Estate prizvali spolupracovať na pripravovanom albume, ktorý by mal výjsť v novembri.