♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Nicholas Pike: "Michael byl ten nejlepší"

24. srpna 2010 v 16:13 | EllE |  Celebrity o M.J.
Nicholas Pike, skladatel, který spolupracoval s Michaelem na filmu Ghosts, promluvil o jejich spolupráci. "Práce s Michaelem byla tím nejlepším v mé kariéře. Mnoho lidí snilo a práci s ním. Byl to obrovský talent. Přestože byl superstar, dalo se s ním skvěle spolupracovat. Byli jsme na stejné vlně a Michaelovi se líbila hudba, kterou jsem pro něj napsal. První momenty filmu Ghosts jsou hudebně jen moje. Když jsem napsal tuhle hudbu, samozřejmě jsem se obával, co na to Michael řekne. Sedli jsme si do studia, já pustil pásku a potil se následujících 9 minut, zatímco Michael zadumaně poslouchal. Na konci hudba gradovala do obrovského finále a Michael vyskočil z křesla a zakřičel: Ano!" Pak už jsem věděl, že jsem na správné cestě."

"Michael byl perfekcionalista, tak jako ostatní obrovští umělci. A to ho odlišovalo od ostatních. Já také požaduji od sebe to nejlepší, takže jsme měli stejný cíl. Strávili jsme spolu 9 dní. Dva celé dny ve studiu jen my dva a ostatní dny jsme spolupracovali s orchestrem. Prvních 10 minut jsem se jen snažil odpoutat se od myšlenky, že sedím v jednom studiu s Michaelem Jacksonem. Pak už jsme zaujatě skládali až do večera. Michael byl ten nejlepší. Jeho nelze popsat jedním slovem. "

Nicholas po Michaelově smrti velmi truchlil. "Dozvěděl jsem se to tak, že mi zavolal můj kamarád. Ten telefonát odstartoval dlouhou dobu hlubokého smutku. I když Michael nebyl posledních pár let aktivní, doufal jsem, že budeme ještě na něčem spolupracovat. Přišlo mi moc smutné, že se svět od něj už ničeho nedočká. Obrovský talent a krásná duše. Velice přemýšlivý a ke všem se vždy choval s respektem. Velmi štědrý a obětavý. Naučil jsem se od něj, že být tolerantní k jiným lidem, a nezáleží na tom kdo jste, dovolí vaší vlastní hvězdě svítit miliónkrát jasněji."

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Napsal/a jsi někdy na tento blog komentář?

Ano.
Ne, ale chodím sem pravidelně.
Ne.

Komentáře

1 Evik Evik | E-mail | 4. září 2010 v 21:32 | Reagovat

Stastny to clovek,co mel moznost byt s Michaelem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama