♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Srpen 2010

Trasa Thriller Walkin 28.8.2010

27. srpna 2010 v 13:42 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Trasa Thriller Walkin 28.8.2010

Trasa THRILLER WALKIN´ PRAGUE
14:15 Palackého náměstí - Zítkovy sady
14:30 Karlovo náměstí
14:55 Václavské náměstí (u koně)
15:15 Václavské náměstí - Můstek
15:30 Příkopy
15:45 Náměstí republiky
16:15 Palachovo náměstí - u Rudolfina
16:35 park u metra Malostranská
17:20 Hradčanské náměstí - zde THRILLER WALKIN´ PRAGUE zakončíme.

TV DELUXE MUSIC 29.8. M. Jackson Special

27. srpna 2010 v 13:41 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Satelitní TV DELUXE MUSIC odvysílá 29.8.2010 večer
Birthday special k Michaelovým nedožitým 52. narozeninám. Začátek ve 22 hod.

Rozhodně ale přepínejte během celého dne na všech muzikálních kanálech, určitě ho v ten den stihnete několikrát např. na VH1 Classic.

Pomozte obětem povodní v Pákistánu!

24. srpna 2010 v 16:29 | EllE |  CHARITA MICHAELA JACKSONA
Zdravím všechny návštěvníky,

na blogu jsem nebyla delší dobu a moc mě to mrzí, ale jistě chápete hektické období prázdnin. Stále ještě není vše v normálních kolejích, ale nemohla jsem nejít na blog a nechat ho tu zpustnout a hlavně jsem chtěla požádat všechny o pomoc pro Pákistán!

Vím, že jsou záplavy i u nás, ale ruku na srdce. ČR je na tom mnohem lépe v oblastech povodní než Pákistán za normálních okolností. Více než 20 milionů lidí přišlo úplně o všechno, což znamená i o poslední kůrku chleba a o vodě nemluvě, střecha nad hlavou je jen bláhový sen. Proto, prosím, pošleme jim každý z nás alespoň jednu dárcovskou SMS. Pro nás nemá těch 30kč takový význam jako pro ně. Doufejme jen, že se jim snad polovina zaslaných peněz opravdu dostane a bude s ní dobře naloženo. V každém případě čím více poslaných peněz, tím více se jech dostane svému účelu.

SOS Pákistán 50985098/0300 nebo prostřednictvím dárcovské SMS ve formě DMS PAKISTAN na číslo 87777.

Nezapomeňmě na odkaz Michaela a jak by se zachoval on! Navždy v našich srdcích, Michaele!

Další slyšení u soudu bude až v lednu!

24. srpna 2010 v 16:15 | EllE |  NOVINKY//NEWS
V ponděli Los Angeleský soudce stanovil datum, kdy si Murray vyslechne všechny body obžaloby, bude to až 4.1. 2011. Slyšení se původně mělo uskutečnit ještě během letošního roku, ovšem soudce čeká na výpovědi svědků. Slyšení bude trvat dva až tři týdny a do té doby si musí obhajoba i obžaloba připravit důkazy a materiál pro soud.

Murrayovi právníci chtějí testy injekčních stříkaček a kapaček, aby se zjistilo, kolik přesně dostal Michael Propofolu a jiných anestetik. Doufají, že jim to může pomoci v obhajobě.

Murray je obviněn z neúmyslného zabití, když Michaelovi píchl smrtící dávku anestetika Propofolu. Soud provází řada sporů například Murray stále má svojí licensi, protože soudce řekl, že nemá pravomoc na to, mu ji odebrat. Ovšem předepisovat anestetika Murray nesmí... Před budovou soude se shromáždila skupina fanoušků které měli transparenty ''Justice 4 MJ'' (Spravedlnost pro Mika) a Joe a Katherine Jackson se také obejvili při tomto předběžném slyšení.

Další info o novém albu

24. srpna 2010 v 16:14 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Zdroj z 'Michael Jackson Estate' řekl magazínu Rolling Stone, že nové album, které vyjde v roce Listopadu 2010, bude obsahovat 10 nových písní. Michael údajně zanechal po své smrti asi stovku nikdy nevydané hudby, kdy většina byla nahrána v 80tých letech, tedy vrcholu jeho kariéry, jak řekl Frank DiLeo, Michaelův manažer. Sbírka také obsahuje písně z kolaborace s Akon, Will.i.am a Ne-Yo. ''Je tam plno písní z alba BAD, které jsme museli vystřihnout, přitom jsou naprosto skvělé.
Tommy Mattola(ředitel firmy Sony Music) řekl Rolling Stone minulý rok: ''Kdykoliv Jackson nahrával, přehrával, to znamená, že nahrál tak 20-30 písní pro album a potom si vybral ty největší hity, které na album zařadil. Ovšem všechny ostatní písně, byly podle mě stejnými hity, jako ty co vyšli. Například na album ''Thriller'' se nedostala skvělá píseň Don't be messin' around.
Ovšem Michaelův spolupracovník na albu 'Invincible', Rodney Jerkins minulý týden řekl, že on sám vydá album plné nevydaných písní z alba z roku 2001. Jestli to bude součástí alb, slibovaných od Sony, se neví.

Sídlo, kde zemřel Michael Jackson, je k prodeji za půl miliardy

24. srpna 2010 v 16:14 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Luxusní sídlo nacházející se na bohatém předměstí Los Angeles v Holmby Hills, kde 25. června 2009 zemřel král popu Michael Jackson, bylo dáno do prodeje ze téměř 29 miliónů dolarů (cca 543 miliónů korun). Podle organizátorů prodeje se již přihlásilo mnoho zájemců, vzhledem k Jacksonově popularitě se ale rozhodli všechny potenciální kupce důkladně prověřit.

Rozlehlé sídlo patřící Hubertu Guezovi a jeho manželce Roxanne navrhl architekt Richard Landry. Guez se snažil rezidenci prodat v roce 2008 za 38 miliónů dolarů, nikdo tehdy ale neprojevil zájem, a tak souhlasil, že sídlo pronajme právě Jacksonovi, který v té době nacvičoval na turné This Is It. Po smrti krále popu se pokusil objekt pronajímat za 300 tisíc dolarů měsíčně, ani tehdy se ale zájemce nenašel, proto nyní přišel s výhodnější nabídkou. Dům na North Carolwood Drive má sedm ložnic, 13 záchodů, 12 krbů a sedm garážových stání. V luxusním obydlí nechybí ani kinosál pro dvacet lidí, sauna, tenisové a basketbalové kurty nebo venkovní bazén. Všechny místnosti v domě jsou velmi luxusně a stylově vybaveny.
Zdroj: novinky.cz


Nicholas Pike: "Michael byl ten nejlepší"

24. srpna 2010 v 16:13 | EllE |  Celebrity o M.J.
Nicholas Pike, skladatel, který spolupracoval s Michaelem na filmu Ghosts, promluvil o jejich spolupráci. "Práce s Michaelem byla tím nejlepším v mé kariéře. Mnoho lidí snilo a práci s ním. Byl to obrovský talent. Přestože byl superstar, dalo se s ním skvěle spolupracovat. Byli jsme na stejné vlně a Michaelovi se líbila hudba, kterou jsem pro něj napsal. První momenty filmu Ghosts jsou hudebně jen moje. Když jsem napsal tuhle hudbu, samozřejmě jsem se obával, co na to Michael řekne. Sedli jsme si do studia, já pustil pásku a potil se následujících 9 minut, zatímco Michael zadumaně poslouchal. Na konci hudba gradovala do obrovského finále a Michael vyskočil z křesla a zakřičel: Ano!" Pak už jsem věděl, že jsem na správné cestě."

"Michael byl perfekcionalista, tak jako ostatní obrovští umělci. A to ho odlišovalo od ostatních. Já také požaduji od sebe to nejlepší, takže jsme měli stejný cíl. Strávili jsme spolu 9 dní. Dva celé dny ve studiu jen my dva a ostatní dny jsme spolupracovali s orchestrem. Prvních 10 minut jsem se jen snažil odpoutat se od myšlenky, že sedím v jednom studiu s Michaelem Jacksonem. Pak už jsme zaujatě skládali až do večera. Michael byl ten nejlepší. Jeho nelze popsat jedním slovem. "

Nicholas po Michaelově smrti velmi truchlil. "Dozvěděl jsem se to tak, že mi zavolal můj kamarád. Ten telefonát odstartoval dlouhou dobu hlubokého smutku. I když Michael nebyl posledních pár let aktivní, doufal jsem, že budeme ještě na něčem spolupracovat. Přišlo mi moc smutné, že se svět od něj už ničeho nedočká. Obrovský talent a krásná duše. Velice přemýšlivý a ke všem se vždy choval s respektem. Velmi štědrý a obětavý. Naučil jsem se od něj, že být tolerantní k jiným lidem, a nezáleží na tom kdo jste, dovolí vaší vlastní hvězdě svítit miliónkrát jasněji."


Usher vzpomíná na Michaela

24. srpna 2010 v 16:11 | EllE |  Celebrity o M.J.
Zpěvák Usher promluvil na CNN o svém životě a také o tom, jak ho ranila zpráva o smrti Michaela. Je všeoběcně známo, že Usher byl Michaelův velký fanoušek. Usher také mluvil o radách, které mu Michael dal. "Řekl mi: buď si vědom historie, nenechej se pohltit jen přítomným okamžikem. Chápej, že každý okamžik je jen kousek v mozaice historie a tak bys k tomu měl přistupovat."

Michael vyhrál soud s AllGood Entertainment!

24. srpna 2010 v 16:10 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Společnost 'AllGood Entertainment', která podala před rokem a půl na michaela žalobu, že se neuskutečnil koncert Michaela a ''The Jackson 5'', právě utrpěla finální porážku, když soudce Harold Baer Jr. zamítnul jejich žalobu napřed proti Michaelovi a nyní proti 'Michael Jackson Estate'. Firma chtěla zaplatit 40 millionů dolarů, jako újmu, ovšem zprvu se jednalo dokonce o 300 milionů dolarů. Soudce žalobu zamítl vzhledem k tomu, že jediní kdo kontrakt podepsal byl Frank DiLeo a ani ne Michael, ani nikdo z 'The Jackson 5'. Právník Estatu Howard Weitzman řekl: ''Případ neměl nikdy šanci na úspěch. Michael s tím nikdy nic nepodepsal, soudce rozhodl rozumně.''

Rodiče Michaela Jacksona se chtějí po šedesáti letech rozvést

24. srpna 2010 v 16:09 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Joe a Katherine Jacksonovi spolu nežijí už pět let. K rozvodu se ale odhodlala matka Michaela Jacksona až poté, co ji manžel začal veřejně obviňovat ze smrti jejich slavného syna.

Katherine Jacksonovou rozzuřilo, když rok po Michaelově smrti jednaosmdesátiletý Joe Jackson médiím řekl, že za jeho smrt může právě ona. "Přesvědčoval jsem ji, aby s ním zůstala, ale řekla mi, že on potřebuje své soukromí," zlobil se Joe Jackson.

Katherine si to ovšem nenechala líbit a chce ukončit šedesát let trvající manželství, ačkoli jako jehovistka rozvod dosud odmítala. "Prohlášení a chování Joa Jacksona vůči paní Jacksonové je odporné. Je jím ponižována už dost dlouho. Je naprosto rozzuřená. Už není cesty zpět," řekl mluvčí Jacksonové.

Ta ve výlučné péči Michaelovy děti třináctiletého Prince Michaela, dvanáctiletou Paris a osmiletého Blanketa. S vnoučaty žije v Kalifornii, zatímco jejich dědeček bydlí v Las Vegas.
Joe a Katherine Jacksonovi se brali v roce 1949 a mají spolu devět dětí a 26 vnoučat. Naposledy spolu stáli bok po boku na pohřbu syna Michaela, který svého otce nezmínil v poslední vůli. Dva roky před smrtí prozradil médiím, že ho Joe Jackson týral, když byl malý.