♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Červenec 2010

Jermaine: ''Děti jsou v pořádku''

24. července 2010 v 15:39 | EllE |  NOVINKY//NEWS
V nedávném interview Jermaine Jackson promluvil o Michaelových dětech a o tom, čím si rodina prochází rok po tragédii.

O dětech Jermaine řekl: ''Má matka vychovala devět dětí. Takže určitě ví, jak vychovávat. Děti milují film a milují být za kamerou. Blanket miluje tanec a zpěv a Paris a Prince milují filmy. Mohou vám říct o tom, co dělá režisér, producent a tak. Všichni pořád truchlíme, ale já cítím jeho přítomnost v jejich duších. Cítím ho všude. Vím, že Michaelův duch je pořád naživu, vede mě... nás abych vše dělali jako doposud, jak to má být."

Rodinné prokletí pokračuje!

3. července 2010 v 9:40 | EllE

Rodinné prokletí pokračuje! Dokonce i po smrti Michaela Jacksona (†50)! Zjistilo se, že jeho nejstarší syn Prince Michael (13) má stejnou chorobu, s jakou se potýkal i král popu. Jde o vzácnou kožní nemoc vitiligo, která se projevuje výpadky pigmentu.

Poprvé byla nemoc u Prince Michaela zaznamenána, když byl se sourozenci Paris (12) a Blanketem (8) na Havaji. Snímky fotografů odhalily, že Prince Michael má pod paží velkou bílou skvrnu.

Skvrny vysvětlily mnohé

Před rokem zesnulý Jackson si vždycky myslel, že jeho skvrny na kůži jsou způsobeny tím, že si pokožku po léta bělí. Podle amerických médií jsou teď alespoň dvě věci jasné: že si Jackson za své skvrny na kůži nemohl sám a že je Prince Michael opravdu jeho vlastní syn, o čemž se léta pochybovalo.

Co je to vitiligo?

Vitiligo je kožní choroba projevující se výpadky pigmentu. Dochází k tomu v důsledku především imunologických odchylek k ochromení tvorby pigmentu, později až k zániku buněk tvořících pigment. Výsledkem jsou mléčně bílá ložiska na kůži a ve kštici svazečky bílých vlasů. Vzhledem k imunologickému podkladu nelze vitiligo zcela vyléčit, ale na rozdíl od nedávných dob, kdy se choroba brala jako kosmetická vada, již existují možnosti jak pigmentaci stimulovat.