♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Květen 2010

Dnes slaví 45. narozeniny Brooke Shields!

31. května 2010 v 15:15 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Dnes má 45. narozeniny Michaelova blízká přítelkyně Brooke Shields. Údajně spolu i chodili, ale tyto informace nebyly nikdy potvrzeny. Přeji všechno nejlepší a hodně zdraví!


Fanoušci Jacksona mohou strávit noc s jeho osobními věcmi

30. května 2010 v 6:00 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Zakladatel sbírky memorabilií Michaela Jacksona v japonském Tokiu nabízí možnost jeho fanouškům vyspat se mezi věcmi svého idolu přímo v expozici umístěné v Tokijské věži. Sbírka Neverland Collection tu byla vytvořena jako svatyně k uctění památky popového krále.

Do Tokijské věže, stavby inspirované pařížskou Eiffelovou věží, už zavítalo více než 300.000 lidí od 1. května, kdy tu byla otevřena jediná oficiální výstava o Michaelu Jacksonovi, který zemřel 25. června 2009 ve věku 50 let. Jeho fanoušci mu teď mohou být blíž, alespoň prostřednictvím věcí, kterých se dotýkal. "Ta představa může pro západní kulturu vypadat trochu podivně, ale v Japonsku je tradice být s ostatky a věcmi drahých zesnulých při výročí jejich skonu významným rituálem," říká mluvčí muzea Hirojuki Takamura.

Od neděle se mohou fanoušci postavit do fronty, z níž budou náhodně vybráni ti, kteří budou smět 25. června zůstat v muzeu uprostřed Jacksonovy expozice přes noc. "Možnost strávit výroční den Michaelovy smrti společně s takovými věcmi, jako je oblečení, které nosil, předměty z jeho domu, bezpočet cen a videonahrávek, to by byl nezapomenutelný zážitek," říká Jacksonova fanynka Mamiko Moriiová, která se v neděli určitě postaví do fronty. "Byla jsem na téhle výstavě už osmkrát a pokaždé mám pocit, že jsem se o kousek víc přiblížila Michaelovu odkazu," dodává. Zdroj: idnes.cz

Dnes slaví své 54. narozeniny La Toya Jackson

29. května 2010 v 10:48 | EllE
Všechno nejlepší do budoucího života, jak v osobním tak v profesním. Škoda, že se stejného věku nedožil Michael...

THIS IS IT nominováno na cenu BET

28. května 2010 v 6:00 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Nominace na výroční 10té ceny BET přinesly příjemné překvapení pro všechny fanoušky. Film 'This is it' byl nominován v kategorii pro nejlepší film. Ceny budou předány 27.6. 2010.
Na cenách BET se v minulosti Michaelovi vzdávala pocta, jako třeba když se tančilo na píseň 'Beat it' s Jamie Foxxem nebo když minulý rok promluvila na cenách Michaelova sestra Janet o tom, jak je pro rodinu jeho ztráta těžká.

Dění u Michaelova hrobu

27. května 2010 v 14:25 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Randy Jackson projevil zájem na tom, aby byla Michaelova hrobka zpřístupněna veřejnosti a tedy fanouškům. Michaelovo tělo je uloženo ve Forest Lawn hřbitově. Přes svůj twitter Randy denně hlásí svojí podporu pro zájmy fanoušků a snaží se aby fanoušci aspoň byli vpuštěni k Michaelovi na den výročí jeho smrti. Problém ale je, že ve hřibtově je uloženo mnoho dalších slavných lidí a jejich rodiny nechtějí aby nebyl kdokoliv vpuštěn do areálu, kde odpočívají jejich příbuzní.
Na závěr fotografie Michaelova hrobu se slunečnicemi.


Lisa Marie na návštěvě na hřbitově

20. května 2010 v 6:00 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Na svém myspace blogu se Michaelova exmanželka Lisa Marie Presley rozpovídala o své návštěvě Forest Lawn. "Nemohla jsem si s Riley (dcera) nevšimnout, že zatímco bezprostředně u jeho hrobu je pár dárků, svíček a květin, je tam spousta jiného naprosto prázdného prostoru, který by se dal krásně vyzdobit. Jsem si jistá, že zaměstnanci tady dávají dárky od fanouškl, ale... chtěl by a zasloužil by si, aby to tady bylo jiné. Dostala jsem nápad. Někteří z vás ví, že jeho oblíbená květina byla slunečnice. Slunečnice se mu líbily, protože vypadaly šťastně a tím dělaly šťastného i jeho. Říkal jim "Happy flowers". Když jsme byli svoji, dávala jsem mu je do všech pokojů, kde přebýval. Chtěla jsem mu tedy přinést něco co měl rád a co nezemře, a tak jsem přinesla velkou vázu hedvábných slunečnic a položila ji hned vedle něho. Atmosféru to ovšem moc nezměnilo. A tak si říkám, že to můžeme změnit. Vždycky se mu líbilo, když byl obklopen dárky fanoušků. Kdokoliv z vás může poslat jednu hedvábnou slunečnici tady na hřbitov, abychom zaplnili to místo okolo něho a také dvě prázdné vázy, které stojí na každé straně. Zaslouží si být obklopen námi všemi. Také jsem zjistila, že v LA jsou dva hřbitovy Forest Lawn, takže toto je adresa na ten správný:

The Holy Terrace At Forest Lawn
1712 South Glendale Avenue
Glendale Calif, 91205

DOST TÉ KOEMEDIE!!!

19. května 2010 v 14:39 | EllE |  Ostatní
Je tu jedna pomatená dívka, která má nick Domenika. Nejdříve tu sprostě nadávala atd. Ve stejné době se tu začala objevovat jistá LoLa. Ta měla vystupovat jako dobrá duše, která ovšem trpí rakovinou a už je na konci svých dní. A MJ jí pomáhá přežívat. Domenika nadávala LoLe, a pak se naoko usmířily...

Ve skutečnosti je však Domenika i LoLa jedna a tatáž osoba, která si tu hraje na umírající ženu!!

Tak otřesnou skutečnost jsem ještě nezažila. Nevadí mi, že se vydává za dva lidi, ale že si vymýšlí nemoci! A ještě k tomu takové, které patří mezi nejtěžší vůbec. Takový člověk si zdraví nezaslouží. Doufám, že si s tebou osud pohraje stejně, jako sis hrála ty s city jiných! Jsi odporná zrůda, ty nemáš vůbec ani právo pomyslet na Michaela. Nemáš šanci ho pochopit, jeho dobré úmysly, duši... proto je to pro tebe nemyslitelné!

Přeji ti jen to nejhorší! Hrát si s lidským zdravím a city! Jsi ostuda lidstva!
[7] LoLa | 230.143.broadband6.iol.cz (88.101.143.230)
8. května 2010 10:48 | Blok | Zablokovat návštěvníka | Smazat | Spamreport & smazat

Vollal Doktor a jsem na tom Moc Špatně a do konce tohoto měsíce nebo příštiho a to bude zázrak jstli budu žít mam vás ráda


[16] domenika | 230.143.broadband6.iol.cz (88.101.143.230)
10. května 2010 14:20 | Blok | Zablokovat návštěvníka | Smazat | Spamreport & smazat

Ahojte holky přemýšlela jsem nad sebou četla jsem hodně o MJ a fakt to neni pravda to co jesem říkala Stydim se za sebe omlouvám se Loli dík jediná ty jsi přišla a pomohla jsi my ve škole nevěděla jsem že sji taková omloouvám se za to co jsme ti řekla prosím prominte mi

Fotky z Neverlandu od Kanyeho Westa

19. května 2010 v 14:38 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Kanye West zveřejnil na svém webu (kanyewest.com) několik fotografií z nové knihy 'Neverland Lost: A Portrait of Michael Jackson', která přijde brzy na pulty obchodů. Tato kniha dopřeje fanouškům intimní pohled do života Krále popu přes jeho sbírky obrazů, oblečení a artefaktů.
Série 60 fotek, které byli vyfoceny Henry Leutwylerem, zachycují obrazy, které byly namalovány pro Michaela olejovými malbami, Michaelovi vojenské oblečky, postavičky Disney, Michaelovi boty s koženou podrážkou, ponožky nebo dokonce jeho slavnou rukavičku na Billie Jean vystoupení.
West k fotkám uvedl i zprávu od autora knihy:
''Říká se, že faraoni stavěli své hrobky aby ukázali budoucím generacím jejich úspěšné životy. Michael Jackson obětoval svoje dětství pro svůj hudební talent. Neverland byla pyramida, kterou vybudoval pro své ztracené dětství. Artefakty, které uvidíte v knize vás vrátí do jeho Země Nezemě, kterou ztratil.''
Samotný Kanye dodal: ''Díky Henry! Jsem vděčný, že můžu uveřejnit tvoje fotky. Ta kniha je úžasný dokument, jež ukazuje Mikovi poklady. Jeho obrazy a oblečení je dobře vykresluje jeho genialitu. Mike byl prostě Král!
Na fotky se podívejte zde

Michael bude obklopen slunečnicemi

19. května 2010 v 14:38 | EllE |  NOVINKY//NEWS
1500 slunečnic (30 vází po 50 slunečnicích) dorazilo Michaelovi na hřbitov Forest Lawn od Jasona Levina (sunflowerguy.com) poté, co Lisa Marie veřejnila svoje nespokojení nad tím, že prostor kolem Michaela je chladný a nezaplněný. Slunečnice také přichází od jiných lidí z celého světa. Pracovníci mauzolea slíbili, že je vezmou dovnitř.Jermainova odpověď na otázku, zda-li byl Michael gay

19. května 2010 v 14:36 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Skupina novinářů zachytili Jermaina Jacksona po příletu na letiště a ihned se na něj sesypali s dotazy. První dotaz, který byl mířen na stav dětí, Jermaine odbyl se slovy, že se právě vrátil a neví jak se věci mají v aktuální chvíli. Poté se ovšem novinář zeptal na nedávnou aféru, kterou vypustil Doktor Arnold Klein, s jeho asistentem. Oba tvrdí, že Michael byl gay.
Jermaine se po dotazu rozčílil a jeho odpověď znela v cenzurované verzi, zhruba takto: ''Arnold Klein? Ať jde do ha...u. To, co říká jsou samý sr...y, Michael NEBYL gay, všecko jsou to krávoviny".

Dnes slaví své 44. narozeniny Janet Jackson!

16. května 2010 v 12:40 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Všechno nejlepší, Janet! Doufám, že se ti bude dařit jak v profesním, tak v osobním životě!

Michael Jackson´s THRILLER NIGHT

7. května 2010 v 11:59 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Zúčastněte se světového rekordu v tanci na píseň Michaela Jacksona Thriller. Naučte se sestavu tance a vzdejte hold nejlepšímu a nejuznávanějšímu umělci všech dob.  Více informací naleznete zde.

Michael Jackson bude uveden do síně slávy tance

7. května 2010 v 11:52 | EllE
h
Michael Jackson bude slavnostně uveden mezi nejlepší tanečníky světa na ceremoniálů taneční Síně slávy v polovině srpna v New Yoku. Je to úplně poprvé co bude so této Síně slávy uvedena osoba z popkultury. Zatím byli ocenění lidé z okruhu baletu nebo moderního tance.

Michael mi říkal Helína, vzpomíná Češka na tři měsíce s králem popu

6. května 2010 v 18:30 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Jako jediná Češka pronikla na delší čas do soukromí zesnulého krále popu Michaela Jacksona. Rodačka z Prostějova, výtvarnice Helena Kadlčíková, prožila tři měsíce na jeho pohádkovém ranči Neverland. S Jacksonem si povídali o umění, večeřeli spolu a hrála si s jeho dětmi. Svůj příběh, který se teď vůbec poprvé dostává do médií, svěřila magazínu Práva.

Že zrovna česká malířka portrétovala krále popu a žila s ním celé týdny pod jednou střechou, vypadá tak trochu jako pohádkové sci-fi. Jak k tomu vlastně mohlo dojít? "Nic jednoduchého to rozhodně nebylo," tvrdí Helena Kadlčíková. Její cesta do sídla slavného zpěváka začala v roce 2001. V první fázi bylo třeba nějak dostat ukázky Heleniných obrazů, které pro zpěváka jako jeho fanynka namalovala, do jeho hotelového pokoje v Londýně. To se po nějaké době dohadování s bodyguardy povedlo a Michael naštěstí zareagoval kladně - chtěl autorku poznat osobně.

Helena se s ním skutečně sešla a Jackson si objednal další obrazy. Česká výtvarnice měla ovšem jednu podmínku - nechtěla peníze, chtěla jet na Neverland ranč. Zpěvák kupodivu nebyl proti. Na kus papíru jí napsal pod jménem Petr Pan kontakt na sebe a svou asistentku Evvy Tavaszi. Než si ale Helena začala balit kufry, uběhly dva roky."Bylo dost náročné všechno dohodnout. Musela jsem všechny stále uhánět. Problém byl i s vízem.

Michael mi sice poslal faxem zvací dopis, který podepsal, ale potřebovala jsem ještě něco, aby mi na velvyslanectví uvěřili. Proto jsem za ním v roce 2002 jela do Berlína, kde byl zrovna na návštěvě, abych se s ním mohla vyfotit," vypravuje pětatřicetiletá výtvarnice.

Milenec Michaela Jacksona vzkázal jeho rodině: Mě neumlčíte!

3. května 2010 v 15:33 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Popový král Michael Jackson byl bisexuál a měl trvalý poměr s mužem. Tvrdí to zdravotní asistent dermatologa Jason Pfeiffer, jenž prý byl zpěvákovým milencem. Potkali se v době, kdy se Michael léčil s kožními problémy. A Pfeiffer teď vzkázal rodině Jacksonů, že ho nikdo neumlčí, i když se o to snaží. Jeho vztah se zpěvákem prý byl "vášnivý a sexuální".

"Skvěle jsme si rozuměli od první chvíle, co jsme se potkali," prozradil Pfeiffer americké televizi Extra náležející produkční společnosti Warner Bros.

A vztah Pfeiffera a Jacksona potvrdil také lékař Arnold Klein, jenž zpěváka ošetřoval. "Když vidíte dva lidi dívat se na sebe pohledem zamilovaných, víte, o co jde. Já jsem z nich obou měl radost," potvrdil Klein pro Extra.

Pfeiffera pak prý spojily s Jacksonem vzpomínky na krušné dětství. "Tak jsme tam seděli a oba začali plakat a já vstal a šel k němu a řekl mu, že to bude v pohodě… A objal ho. A to objetí bylo víc než přátelské. A za pár měsíců bylo jasné, že ke mně Michael také cítí víc," dodal Pfeiffer.
S Jacksonovou sexualitou si nikdy hlavu nelámal. Jemu samotnému prý stačilo, že měli nejen vášnivý sexuální poměr, ale že byli spříznění duševně. "Vím, že jsme se milovali, řekl mi to mockrát. Věřím, že byl mou spřízněnou duší," tvrdí Pfeiffer.

Bývalý právník Michaela Jacksona zřejmě spáchal sebevraždu

1. května 2010 v 12:07 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Výstřelem z pistole zřejmě skončil svůj život významný americký právník, který zastupoval hvězdy šoubyznysu. Úspěšný americký právník, který zastupoval například zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, Andreu Bocelliho, kapelu The Eagles nebo Michaela Bubleho, byl v pátek nalezen mrtvý. Šedesátiletý Lopez se podle dostupných informací zřejmě zastřelil, oznámila dnes agentura AP. Lopez se pohyboval v prostředí zábavního průmyslu a spolupracoval se zpěváky, producenty i autory písní. Jako koproducent se v roce 1997 podílel na filmu Selena s Jennifer Lopezovou v hlavní roli biografického dramatu o zpěvačce, kterou zabil prezident jejího fanklubu. Příčiny, které Lopeze k jeho kroku dovedly, zprávy nezmiňují. Zůstala po něm manželka, herečka Catherine Bachová, a dvě dcery.

V Římě se uskuteční koncert k prvnímu výročí Jacksonova úmrtí

1. května 2010 v 12:04 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Přesně rok po úmrtí Michaela Jacksona se v Římě uskuteční 25. června velký koncert k uctění tohoto umělce. Akce se bude konat na olympijském stadionu v Římě a pořádá ji Michaelův bratr Marlon Jackson. Informovala o tom agentura APA.