♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Murray tvrdí, že on Michaelovi nedal smrtící množství medikamentu

13. dubna 2010 v 19:12 | EllE |  Speciál - ze života MJ
Podle výpovědi Dr. Conrada Murraye, si Michael dal smrtící dávku Propofolu. Celá Murrayova obraná řeč vypadá zhruba takto:

* Kolem 10:50 Murray dal Michaelovi 25 mg Propofolu z 20 ml lahvičky (asi osmina celé nádoby)
* Množství, které Murray podal by někoho udrželo při spánku okolo 5 až deseti minut, ale Propofol smíchaný s Ativanem a Versedem byli už v Michaelově těle a měli součiný účinek, které Michaela uspali na delší dobu.
* V příští hodině, Murray zůstal v Michaelově pokoji a byl z většiny času na telefonu. Neopustil pokoj, jelikož Michael měl rád, když se něco dělo než usnul. Proto například usínal s rozsvícenými světly nebo se zapnutou televizí.
* Kolem poledne, Murray odešel z pokoje asi na dvě minuty, když potřeboval na toaletu. Když byl pryč, obhajoba věří, že Michael se vzbudil a byl frustrován z toho, že se po 9 hodin snažil usnout a tak si píchl sám zbytek lahvičky Propofolu přes svojí kapačku, což mu zastavilo srdce.
* Když se Murray vrátil z toalety, našel Michaela s otevřenýma očima a s rozšířenýma zorničkama. Okamžite upustil telefon (mluvil se svojí přítelkyní) a ihned začal s oživováním.
* Obhajoba dále tvrdí, že Michael byl dlouhodobě závislý na Propofolu a také se mu líbilo si sám podávat Propofol do kapačky ''Michaelovi se líbilo to tlačit.''
Policisté z Los Angeles také vyfotili pokoj, kde Michael zemřel a je tam vidět prázdná lahvička Propofolu na zemi, pod nočním stolkem. Obhajoba tvrdí, že potom co si Michael lahvičku nalil do kapačky, upustil jí na zem. To by ovšem dost nenahrávalo teorii, že Murray schovával všecky památky po Propofolu aby je policie nenašla, proč by nechával tu osudnou u Michaelovi postele?

Zda je tato výpověd pravdívá si nemůžeme být jistí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama