♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Únor 2010

Will.i.am: "Nevydám Michaelove skladby"

22. února 2010 v 18:03 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Will.i.am (BEP) v rozhovore pre Wall Street Journal povedal, že sa nechystá vydať ani jednu zo šiestich skladieb, na ktorých pracoval s Michaelom Jacksonom. Nepovažuje totiž za správne vydať nedokončený materiál a zarábať na Michaelovom odchode. V novej verzii We Are the World 25 for Haiti, Will.i.am doplnil rapovú pasáž, v ktorej "vychádzal z toho, čo by asi chcel povedať Michael".

Usher promluvil o Michaelovi

22. února 2010 v 17:59 | EllE |  Celebrity o M.J.
Usher promluvil v rádiu v Miami o svém vztahu k Michaelovi. "Není mnoho umělců, kteří by mohli říci, že nebyli Michaelem nějakým způsobem inspirování. Minulý rok svět utrpěl velikou ztrátu největšího baviče, který kdy žil. Měl jsem tu čest mu vzdát hold na jeho pohřbu. To bylo samozřejně velmi těžké, protože ta píseň naprosto odrážela realitu. Michael byl mladý, pro všechny to byl neuvěřitelný šok. Odešel příliš brzy a já věřím, že je na lepším místě. Když jsme zpívali Earth song na Grammy, cítil jsem, že by to měli všichni slyšet. To je přesně to, co chtěl Michael pro naši planetu. Moc ho postrádám a do konce mého života budu bavit lidi tak jak mě to naučil."


Sudca schválil požiadavku Joea Jacksona

22. února 2010 v 17:59 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Sudca Mitchell Beckloff povolil nahliadnutie do lekárskych záznamov Michaela Jacksona, o ktoré pred časom požiadal jeho otec Joe. Jedná sa však len o záznamy týkajúce sa 25. júna 2009. Každý, kto nahliadne do spisov, bude viazaný mlčanlivosťou a expert, ktorého si Joe najme, nesmie vyhotoviť kópiu záznamov.

Predajnosť v USA za obdobie 2000 - 2009

22. února 2010 v 17:57 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Americká asociácia RIAA zverejnila rebríček umelcov, ktorí za obdobie 2000-2009 obdržali najviac zlatých a platinových ocenení. Michael Jackson vedie rebríček mužských sólo umelcov so 44 miliónmi predaných albumov, digitálnych piesní, zvonení do mobilu a hudobných videí. Kompletnú štatistiku si môžete pozrieť tu.

Stanice metra v New Yorku dostane nový kabát

22. února 2010 v 17:56 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Stanici metra Hoyt-Schermerhorn v Brooklynu, kde se natáčel klip Michaela Jacksona - Bad, vymalují umělci ve jménu Michaela. Celý projekt musí být ještě schválen, ale vzhledem k tomu, že se předpokládá velký zájem turistů, radní projekt nejspíš schválí.

Fanoušci Jacksona postavili na Vítkově ledovou sochu

22. února 2010 v 17:56 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Ledovou sochu zesnulé popové legendy Michaela Jacksona postavili na pražském Vítkově jeho fanoušci. Pomník k poctě slavného zpěváka se rozhodli vytvořit v blízkosti Národního památníku jako "předzvěst" bronzové sochy. Postavit ji v Praze by v budoucnu chtělo Občanské sdružení Heal The World. "Je to příležitost k setkání. Samotná ledová socha nemá až tak hluboký význam. Led je pomíjivý. Lidé tady ale chodí na procházky a je to určité oživení," řekla Daniela Kartáková ze sdružení Heal The World. Upozornila, že jde o spolek fanoušků Michaela Jacksona, který svou humanitární činností uctívá zpěvákův odkaz. "Jackson měl lidi velmi rád a snažil se jim pomáhat. Tato akce má upoutat pozornost na humanitární projekty propojené s kulturní činností," řekla Kartáková. Podle ní chce sdružení prosadit v Praze postavení pomníku americkému zpěvákovi, který by měl stát trvale. Ledovou sochu fanoušci začali stavět v pondělí. Mimo dvou profesionálních sochařů na ní mohli pracovat také další lidé, kteří zpěváka obdivují. "Je to křehký materiál, řezbářská práce. Pracujeme pomocí ostrých pilek a dláta. Své zářezy si tady mohou udělat všichni fanoušci, kteří mají zpěváka rádi," dodala Kartáková. Socha vznikla z materiálu, který výtvarníkům poskytl výrobce tradiční české zmrzliny Polárka. Led výtvarníci dostali zdarma. Zdroj: tyden.cz


Celine o Michaelovi u Larryho Kinga

22. února 2010 v 17:53 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Celine Dion v rozhovore u Larryho Kinga priznala, že ju médiá ovplyvnili a verila, že Michael bol naozaj chorý. Avšak po zhliadnutí dokumentu This Is It sa jej smútok zmenil na hnev, pretože Michael bol vo výbornej forme. Michael sa bol pozrieť na jednu z jej show v Las Vegas a velmi ho zaujímalo, akým spôsobom Celine zvládala každodenné vystupovanie. Michael bol jej velkým idolom a inšpiráciou.

Dnes má narozeniny Prince Michael II.

21. února 2010 v 9:38 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Všechno nejlepší k 8. narozeninám, Blankete!

Francie má talent! Koukněte na nového máleho Michaela!

14. února 2010 v 11:21 | EllE
Tohle video je plné talentů. Hlavně od 1:24 - 2:00.

Nový oficiální videoklip k We Are The World

13. února 2010 v 21:29 | EllE |  NOVINKY//NEWS

Tohle je prostě nádhera, dokonce byly použity i vokály Michaela z roku 1985 paralelně s novými jeho sestry Janet. Tolik celebrit si udělalo čas ve svém diáři a udělalo něco dobrého. Jsou tolik vytížení. Měli bychom si z nich vzít příklad.

Mezi celebritami můžete vidět: Celine Dion, Miley Cyrus, Justin Bieber, Enrique Iglesias, Will.I.Am, Pink, Nicole Scherzinger, Fergie, Akon, Usher, Jennifer Hudson, Keri Hilson, Barbra Streissand, Snoop Dog, synovec Michaela (Taj Jackson, myslím), Kanya West a dokonce snad Roberta De Nira (mám pocit, že jsem ho zahlédla na začátku).

Strašně se mi líbí tahle moderní verze. Jsem šťastná, že tu písničku nepohřbili, ale naopak vátahli opět a v perfektním provedení, pečlivě a poctivě. - Elleanor


Michael súčasťou We Are the World 25

13. února 2010 v 21:29 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Nová verzia piesne We Are the World 25 pre Haiti bude obsahovať i Michaelove vokály z roku 1985. Na žiadosť Katherine Jackson, bude Michael jediný umelec z pôvodnej zostavy, ktorého hlas zaznie v novej verzii. Michaelove vokály zaznejú ako akýsi duet so sestrou Janet a vo videu budú použité pôvodné zábery Michaela pri nahrávaní piesne.

Lisa Marie Presley: Mluvila jsem s duchem Michaela Jacksona

11. února 2010 v 20:36 | EllE |  NOVINKY//NEWS
LOS ANGELES Lisa Marie Presley navštívila spiritistu. Měla jediný cíl, spojit se s duchem svého zesnulého exmanžela - s duchem Michaela Jacksona. A seance to prý byla nadmíru úspěšná. Popový král se dostavil a se svou bývalou ženou se smířil. Prý ji poprosil o odpuštění.

Spolu s Lisou Marií přišla ke spiritistovi třiapadesátiletá maskérka Karen Faye, která dělala Jacksonovi make-up před veřejným vystupováním. Ona také o seanci promluvila s novináři.

"Zdá se, že se zrovna snaží kontaktovat lidi, které potkával v životě, a prosí je o odpuštění. Michael celou seanci strávil tím, že nám vysvětloval své omyly a chtěl, abychom mu odpustily. Vypadal nevyrovnaně. Ale s Lisou byl žoviálnější. Pak se spiritista otočil na mě a řekl jako Michael: Starala ses o mě skvěle, omlouvám se, že jsem ti tak ublížil. Pak mi ještě řekl, že mě měl víc poslouchat. To mě zasáhlo," prohlásila Faye.

Ta také tvrdí, že nemohl spiritista fabulovat, protože zatímco o Lise Marii věděl, že je Jacksonovou exmanželkou, o ní samotné nevěděl vůbec nic.

Lisa Marie byla Jacksonovou manželkou osmnáct měsíců. Brali se v roce 1994.


Joe Jackson u Larryho Kinga

10. února 2010 v 20:49 | EllE |  NOVINKY//NEWS
V súvislosti s obvinením Dr. Conrada Murraya zo zabitia Michaela Jacksona, bol jeho otec, Joe Jackson, v show Larryho Kinga a vyjadril svoju nespokojnosť so vzneseným obvinením z neúmyselného zabitia. Podla Joea mal byť lekár obvinený z vraždy, zároveň je však presvedčený, že za Murrayom stoja iní ludia. Vo vysielaní tiež zaznel výrok LaToye Jackson: "Michael bol zavraždený a hoci zomrel rukami Dr. Conrada Murraya, verím, že Dr. Murray bol súčasťou ovela väčšieho plánu. Sú v tom zapojení ďalší ludia a nebudem mať pokoj, kým všetci zodpovední nebudú predvedení pred súd."

Jacksonova lékaře propustili na kauci. Soud ho čeká v dubnu

10. února 2010 v 19:59 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Soud propustil na kauci lékaře Michaela Jacksona. Je obviněný z neúmyslného zabití.
Conrad Murray, lékař slavného popového zpěváka Michaela Jacksona, kterého v pondělí státní žalobce obvinil z neúmyslného zabití, byl propuštěn na kauci.

Kauce byla stanovena na 75 tisíc dolarů (asi 1,43 milionu korun). Murray se musí vrátit před soud k dalšímu slyšení, které se bude konat v dubnu. Obviněnému hrozí až čtyři roky vězení, oznámila agentura AP.

Dokument o Michaelovi na ČT2

8. února 2010 v 21:35 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Dne 12.2. ve 21:25 odvysílá televize ČT2 hodinový dokument o Michaelovi s názvem Michael Jackson: Odkaz. Pořad se bude opakovat v noci na ČT1.


Joe Jackson: Michaela vidím v jeho dětech

8. února 2010 v 21:35 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Otec Michaela Jacksona, Joseph Jackson, se vyjádřil o dětech Michaela jako o jeho kopiích. "Vidím v nich mnoho z mého syna. Jsou silní jako on." Přítelkyně rodiny Kathy Hilton řekla časopisu People, že děti si užívají svého dětství, tak jak by chtěl Michael. "Chodí do knihovny, na hodiny karate, na výlety, každou sobotu do kostela s babičkou. Jsou velmi statečné a drží se dobře."

Joseph Jackson v minulém týdnu podal žalobu k soudu ohledně posmrtných fotek Michaela, na kterých byl intubován vyfocen v sanitce. Joseph žádá kompenzaci a chce, aby se takto nenarušovalo soukromí rodiny.

Jermaine o dnešním obvinění Murraye

8. února 2010 v 21:34 | EllE |  NOVINKY//NEWS
"Vzal život mému bratrovi. Michael tady měl být. Strašně ho postrádáme. Ať už Murraye obviní z čehokoliv, Michaela nám to nevrátí. Kdy už to skončí? Trvá tak dlouho, než Murraye obviní. Doktor, který je profesionál, udělal něco takového mému bratrovi mimo nemocnici bez vhodného dohledu. Michael to nevěděl. Rodina stjí při sobě, protože tohle teď začne vše nanovo a víme, že Michael byl zdravý a připraven na show. Ještě tu měl být."

Jacksonova lékaře obvinili z neúmyslného zabití

8. února 2010 v 21:30 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Lékař Michaela Jacksona byl obviněn z neúmyslného zabití zpěváka. Uvedla to BBC. Obvinění Conrada Murraye se očekávalo. Zpěvákovi zřejmě podal množství léků, které ho zabilo.

Jackson trpěl nespavostí, dostal velkou dávku léku propofol a další sedativa.Úřad státního návladního už dříve oznámil, že podá obvinění v souvislosti s úmrtím hvězdy popu, nezveřejnil však, kdo bude obviněn.

Zatčení doktora Murraye bude plýtváním peněz, času a zdrojů," prohlásil obhájce Ed Chernoff, citovaný stanicí CNN.

Murray v očekávání obvinění přiletěl do Los Angeles z Houstonu v Texasu, kde žije, již na konci ledna. A mimo jiné navštívil i hrob Michaela Jacksona na hřbitově Forest Lawn Memorial Park.
Kardiolog Murray byl najat jako zpěvákův osobní lékař loni na jaře, když se připravoval Jacksonův comeback na koncertech v Londýně.

We Are the World pre Haiti - update

6. února 2010 v 19:03 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Ako sme Vás už informovali, opätovné nahratie charitatívnej piesne z roku 1985 We Are the World, sa uskutočnilo podla plánu deň po odovzdávaní cien Grammy. Zúčastnilo sa ho množstvo súčasných umelcov - Kanye West, Will.i.am, Brandy, Josh Groban, Rob Thomas, T-Pain, the Zac Brown Band, Jordin Sparks, Celine Dion, Barbra Streisand, Jenifer Hudson, Carlos Santana, Snoop Dogg, Jamie Foxx, Jeff Bridges, LL Cool J, Wyclef Jean, Jason Mraz, Enrique Iglesias, Robin Thicke, Akon, Natalie Cole, India.Arie, Mary Mary, Keri Hilson, Pink, Miley Cyrus, Patti Austin, Usher, Lil Wayne, Orianthi, Adam Levine (Maroon 5), Earth Wind & Fire, Jonas Brothers, Nicole Scherzinger (Pussycat Dolls), Mya, Gladys Knight, Faith Evans a ďalší. Z rodiny Jacksonovcov sa nahrávania zúčastnili 3T.

Pieseň s oficiálnym názvom "We Are the World-25 for Haiti" prvýkrát zaznie v deň začiatku Olympijských hier, t.j. 12. februára 2010, na americkej televíznej stanici NBC.