♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Komentáře

Zobrazit vše (142)
Zobrazit starší komentáře

101 EllE EllE | 17. ledna 2010 v 11:10 | Reagovat

[100]: To je možné. Já si zase myslím, že mezi ním a Debbie byla čistě finanční dohoda. Dokonce jsem někde četla, že s Debbie ani nemluvil. Podepsali spolu smlouvu o penězích a právech na děti... Ani spolu nebydleli jak se psalo. V tomhle byl Michael protivný a nekom,promisní. Dokonce i s tou kytaristkou kterou měl 20 let se nebavil. Sama to řekla. Prý byl profesionál, ale se zaměstnanci se nebavil...

Prostě mezi Deborou a ním to byl kšeft. O lásce se mluvit rzhodně nedá... Prostě mu biologicky vyhovovala achtěla jen peníze.

Vždyť on mohl mít kteroukoli ženskou na světě, ale on chtěl jenom děti...

102 Anetry Anetry | Web | 17. ledna 2010 v 11:22 | Reagovat

[101]: no prachy v tom byly jednoznačně. ale z Debbieny strany v tom bylo určitě i tohle, prostě to chtěla být ONA. to si myslím. v některých těch video rozhovorech to na mě tak působilo.
jo, Jennifer Batten to říkala, to vím. Ale taky o něm vždycky mluvila hezky a s úctou... myslím, že takhle to v tom
byznise prostě chodí, holt v americe, tam jsou všichni kamarádští, ale doopravdy se tam s tebou nikdo nepřátelí... prostě profesionálové, to se nedá s našemi poměry srovnávat.

ale zase se tohle jeho chování dá pochopit, vždyť v tom žil ještě dřív než pořádně pobral rozum...

103 beta beta | 17. ledna 2010 v 12:01 | Reagovat

Já teda jak jsem pochopila z rozhovorů s Michaelem i Debbie, byli dlouholetí přátelé, důvěřovali si a ona, když viděla, že je nešťastný, že nemůže mít děti, nabídla mu, že to pro něj udělá, že se mu stane náhradní matkou. on to ocenil a souhlasil. od začátku se dohodli, že ty děti budou JEHO, ne obou, že se mu do toho nebude plést ani je vychovávat. no a prej se ani nechtěli brát (teď se dostávám na tenký led, protože jsem to jen někde četla), ale Katherine mermomocí chtěla, aby to nebyly nemanželský děti, tak to MJ uznal a Debbie si vzal. Jasně, že za to pak Debbie dostala peníze, no přece tě někdo nenechá odrodit dvě děti ještě za takhle šílenejch podmínek a pak ti neřekne díky čau, ne? jediné, co říkala, že si nedokázala představit bylo to šílenství a ztráta soukromí, že si myslela, že to zmákne, ale že je to fakt hustý. takže podle mýho názoru ona je úžasná ženská, která ho měla ráda, obětovala se, nikdy si na něj nedělala nároky a rozhodně hlavním důvodem nebyly prachy. to je můj názor založený na zdrojích, které mi byly dostupné, o jejích možných niterných pohnutkách nemímím spekulovat a házet na někoho bezdůvodně špínu. nakonec to byla ona, kdo učinil Michaela šťastným, o tom není pochyb.

104 Anetry Anetry | Web | 17. ledna 2010 v 12:42 | Reagovat

[103]: já si taky myslela že byli dlouholetí přátelé, ale dost o tom pochybuju, když v tom byly právě ty prachy. kdybych byla tak velká kamarádka, tak asi prachy nechci anebo to vůbec nedělám, což je logické, protože tohle to "přátelství" vyzvedne na nějakou úrověň, která se nedá zcela zpecifikovat.
tohle člověk neudělá jen z dobrý vůle, ale vyloženě z lásky... ale když jsou v tom ty prachy, tak to pěkně smrdí.

já vám říkám, jak jsou v tom prachy, je to švindl. "obětovat" se za prachy je dost podezřelý. "obětovat" se mít děcko s Michaelem Jacksonem je ještě víc podezřelý :D

105 Anetry Anetry | Web | 17. ledna 2010 v 12:45 | Reagovat

a on taky Mike v některých věcech, co se týkají jeho soukromí, dost lhal.
což je pochopitelné, protože jednak nikomu do toho nic není a za druhé, mnohé věci asi nebyly v jeho životě zrovna tradiční (ale to neznamená, že byly špatné!) a amíci jsou na tohle dost háklivý a než aby se nad nejdřív tím zamysleli, hned tě odsoudí a to Mike samozřejmě věděl a chtěl tomu zabránit. už tak se o něm kecalo dost žvástů.

106 beta beta | 17. ledna 2010 v 12:54 | Reagovat

oni se znali věky, vždyť ona byla Kleinova asistentka, i Klein o nich mluvil, že byli spřízněné duše. určitě ho milovala, ale rohodně nesobecky, dávala mu volnost a respektovala ho, to je vidět z různých těch rozhovorů i v době kdy jí předhazovali, že byl viděn s Lisou. ale úplně zadara si myslím, že je pitomost, navíc on by ji nenechal odejít s prázdnou, to je prostě nonsens! dostala barák, kde může v klidu žít, mít tam těch svejch padesát psů a koně nebo co tam všechno má, jinak by musela denodenně makat aby zaplatilna nájem v LA...připadá mi to spravedlivý. věř mi, že když se vzali, taky jsem na ní hledala chyby, je to přirozený, ale časem jsem došla k tomu, že je to správná a rozumná ženská a žádná afektovaná nána.

107 Anetry Anetry | 17. ledna 2010 v 13:06 | Reagovat

nikdo z nás neví, jaká je pravda, ale já tvůj názor nesdílím...

Kleinovi nevěřím, protože ten na Michaela nakydal dost špíny, ten by za prachy možná řekl i to, že ty děcka odnostil Mikovi sám.
neříkám, že Debbie je nějaká prohnilá potvora, ale světice to není... ale afektovaná nána to asi je, stačilo mi, když jsem ji viděla jak byla strašně sprostá na ty novináře, až z ní šel strach ty jo.

108 beta beta | 17. ledna 2010 v 13:14 | Reagovat

ok, každý si ponecháme svůj názor. a to, že je sprostá na novináře jí zazlé nemám:-D zaslouží si to, hyeny.

109 Anetry Anetry | 17. ledna 2010 v 13:16 | Reagovat

máš pravdu, zaslouží

110 Angie Angie | Web | 17. ledna 2010 v 15:43 | Reagovat

Ahojík... Pročítala jsem si komentáře dnešní a něco málo bych k tomu taky chtěla, jestli můžu...

Já co jsem četla, tak Debbie se s Michaelem znali snad kolem 10 let. Znali se prý dost dobře a navíc se psalo, že má Michael slabost na zdravotní sestry :-)
Co se týče dětí a peněz, tak já si myslím, že to bylo na dohodě finanční a nemám to Debbie za zlé. Jsem šťastná, že udělala Michaela šťastným. Že měl vytoužené děti. Která žena jen tak někomu zadarmo porodí děti, ničí si postavu, porod taky žádný med, co si budeme povídat a jen tak, že máte dobrého kamaráda? I mezi přáteli se platí za takovou věc. Už to mluví samo za vše, že si Michael odnesl z porodnice hned děti a Debbie to Michaelovi navrhla.

K soukromí Michaela, že občas i lhal jsem moc ráda, protože neuměl lhát a řekl na sebe i to, co by si měl ponechat jako své tajemství, ale Michaelova čestnost byla bohužel v tomto směru až moc poctivá!!! Takže jsem ráda, že někdy i lhal. Víme, že Michael lhal i v dokumentu Living with Michael Jackson, jak se Bashir vyptával na plastiky, na děti, atd. Prostě Michaelovi došla trpělivost a musel si ponechat pro sebe určité věci. Jako by neměl právo na své soukromí jen proto, že je to Michael Jackson!

Ať to bylo, jak to bylo, já jsem ráda, že Debbie je, že Michaela udělala šťastným, a že Michael měl to, co nazýval smyslem života, a to jsou děti...

111 Anetry Anetry | 17. ledna 2010 v 16:16 | Reagovat

ale Angie, vždyť já mu přec nezazlívám, že lhal. naopak, co je komu po takových věcech? já bych taky lhala a ještě víc!!! :D

ale ta Deborah, to ať se na mě nikdo nezlobí... ta měla vedlejší úmysly :D
která žena jen tak někomu porodí dítě, zničí si postavu... to ano.
jen tak někomu. ale Michael není jen tak někdo, za Deb stála několikakilometrová fronta, tolik hezkých děvčat by to pro něj udělalo... a nechtěly by nic. tím samozřejmě Deb nezazlívám, že si vzala prachy! jen chci naznačit, že nebyla zas tak velká kámoška... byla jeho známá, Michael si jí určitě vážil, zdravotnice mu jistě imponovaly, protože to jsou (i dle mého názoru) opravdové obětavé hrdinky...
ale Debbie je mazaná potvůrka, to mi nikdo nevymluví. určitě tím chtěla získat Michaela i... jak to říct... ehm, romanticky. no, a prachy se taky hodí. už jen to, že mu to sama nabídla, i když věděla, že je ženatej... to se prosím pěkně nedělá, to je ale pořádně mazanej tah.
:)

112 Angie Angie | Web | 17. ledna 2010 v 16:20 | Reagovat

[111]: Ahoj Anetry, já vím, že jsi to nemyslela špatně, jen jsem na to reagovala.
Jestli to Michaelovi nabídla ještě v době Michaelovo manželství s Lisou jsem nikdy neslyšela, ale jak píšeš, že kilometrové fronty stáli za Debbie, tak zase jde o dítě. Michael věděl, že si nemůže vybrat jen tak někoho. Musel mít dětí se ženou, které mohl věřit. O které věděl, že je inteligentní a zdravá, a že nebude po čase dělat potíže a nárokovat si děti... To není žádná sranda. Takže Michaela chápu, že si vybral Debbie...

113 beta beta | 17. ledna 2010 v 16:42 | Reagovat

[112]: moje řeč Angie! Je to tak, ona mu to nabídla v době, kdy byl ještě ženatej, ale zřejmě proto, že viděla člověka, kterýho milovala, jak je nešťastnej a trápí se, protože nemůže mít to, po čem celej život touží. Takže jim rozumím. Na druhou stranu chápu, že pak Lisa odešla, když jí Majký začal předhazovat, že kámoška mu ty děti porodí:-)

114 Anetry Anetry | 17. ledna 2010 v 16:46 | Reagovat

[112]: ano, já vím, že nemoh vybrat jen tak někoho z davu, to je přeci jasné... ale on si Debbie nevybral, ona prakticky zneužila té situace, kdy byl nešťastněj z toho, že chce děti... a on to bral, protože jak něco chtěl, musel to mít hned.
jako, fakt nic proti ní osobně nemám, ale ona se mi zas tak perfektní, jak říkáš, nezdá... jako, rozumíš... kdyby si vybíral, vybral by si někoho jiného... asi. myslím.
neřkuli, že mi tady za ramenem, pokaždé když na to přijde řeč, moje máma porád hudruje "jak si mohl vybrat takovou nějakou Deborah, on taková jemná duše, takovou sprosťačku... uááá" :D
tak pro všechny tady i pro všechny maminky: Michael si ji nevybral, ona zneužila situace. :)
a to, že to bylo ještě když byl v manželství s Lisou je pravda, protože i ona to říkala v tom rozhovoru pro Rolling Stone. a já Lise věřím, nemyslím, že by si dovolila lhát... myslím, že je férová.

115 Angie Angie | Web | 17. ledna 2010 v 16:50 | Reagovat

[113]: Teď se mi něco vybavuje, jak píšeš, že to Michael předhazoval Lise, že by mu kamarádka porodila děti... Už jsem o tom musela číst, jinak nevím...

Já chápu ostatní, že třeba nemají rádi Debbie, ale já jsem ráda, že udělala Michaela šťastným.

Ty peníze Michaelovi zaručily jistotu. Jistotu, že Debbie nikdy nepřijde a děti si nevezme. Vše muselo být právnicky podložené a ošetřené. Mě tohle netrápí, že Michael zaplatil peníze Debbie.
Trápí mě ty ostatní co Michaela vysávali. Ale nechci o tom otevírat debatu...

116 Angie Angie | Web | 17. ledna 2010 v 16:53 | Reagovat

[114]: Anetry mě je jedno, jestli to byla Debbie, nebo by to byla třeba pokladní ze supermarketu. Pro mě je důležité to, že ty děti měl. Debbie znal léta, kdyby to nechtěl, neudělal by to. A jestli toho využila, aby měla peníze, tak dobře, ale pořád je pro mě důležité to Michaelovo štěstí...

117 Anetry Anetry | 17. ledna 2010 v 17:05 | Reagovat

[116]: jasně, to je v poho, je dobře že měl děti...
celé co tu chci říct je, že Deborah měla podíl na tom, že vztah Lisy a Michaela se podělal. Mike taky mohl počkat, by se svět nezbořil :D Ztratil tím ženskou, se kterou mohl být aspoň o trochu dýl šťastnej... nikdo nemůže vědět, jestli by spolu zůstali navěky. on nechtěl jen děti - v tu chvíli tím byl možná zaslepenej - ale on potřeboval i nějakou aspoň částečně spřízněnou duši, což Lisa zřejmě byla.
proto mě Deborah štve, že se do toho tak pletla. kdyby v tom nebylo té sobeckosti, kterou zamaskovala za čistou dobrotu (ale já jí to nežeru :D), tak by mu domluvila, ať dostane rozum a jde se omluvit Lise, když za ní byl fňukat. to by se mi zdálo fér a fakt charakterní. tobě ne? :)
toť vše. nic víc. :)

118 Angie Angie | Web | 17. ledna 2010 v 17:20 | Reagovat

[117]: Ale my jsme s nimi nežili, nikdo z nás. My nevíme do jaké míry byl s Lisou šťastný. Nevíme, do jaké míry to manželství udržet chtěl. Pro Michaela byly děti štěstí, ne manželství, ale děti...

Rozumím tomu co říkáš,co myslíš, moc dobře tomu rozumím, vždyť mě znáš a mé názory taky, ale skutečně nevíme, jak co bylo. To, že to řekla Lisa pro mě nemá žádnou váhu, bohužel. A ani to pro mě nemá žádný význam tuhle pravdu znát. Už je to řadu let. Michael byl tatínkem, úžasným a milujícím tatínkem a jím chtěl být víc, než manželem asi zřejmě, kdo ví, jak to bylo?

119 beta beta | 17. ledna 2010 v 17:24 | Reagovat

asi tak a protože podle slov Lisy na sebe akorát stejně jenom štěkali, tak zřejmě věděl, co v tu chvíli dělá.

120 shelly shelly | 17. ledna 2010 v 17:30 | Reagovat

Když si přečteme rozhovory Mika s rabínem, tak věřím tomu, co říkal on, jeho manželství s LM nebylo perfektní, ona nechtěla děti, on jo; ona měla svoje děti a nechtěla, aby jim on dělal otce - kvůli dětem se často neshodli. On byl určitě nešťastný,protože mu LM slibovala děti a pak slib nechtěla dodržet. Mike pak dále uvádí, že LM za ním dolejzala a chtěla ho zpět, slibovala mu klidně 10 dětí, ale on řekl NE a pak teprve LM začala o Mikovi mluvit tak, že byl špatný manžel a tak. Myslím, že jí miloval a ona jeho, ale ona byla ve vztahu moc majetnická a Mike byl spíš jako dítě, které chce děti ted hned okamžitě jinak bude zle. To, co udělala Debbie je pro mě obdivuhodný čin, já bych se svých dětí nikdy nevzdala ani za všechny prachy světa, ale tak nebyla rodičovský typ a chtěla ho udělat šťastným, na tom nic není, to že jí dal peníze - já v tom problém nevidím. Pro mě byl Mike skutečně šťastný až ve chvíli, kdy se stal otcem a za to jsem Debbie vděčná.

121 Anetry Anetry | 17. ledna 2010 v 17:31 | Reagovat

jasně že nic nevíme...
já jenom usuzuju, že všechno mohlo být lepší. jen reaguju na to, jak pořád říkal, že byl sám... jasně, měl děti, ale jak toužil po nějaké princezně je jasný i z těch rozhovorů s rabínem...
a už jen usuzuju z toho, že po Lise už si žádnou nevzal... samo, že nějakou měl, ale asi to s žádnou neviděl už tak vážně jako s Lisou... asi.
no, jednoduše mě štve že se do toho Deborah zapletla tak hnusně :(
ale ok, dala mu děti, taky to mohlo dopadnout ještě hůř.
no ale kdyby to nezkazila, tak třeba i líp :D

122 Anetry Anetry | 17. ledna 2010 v 17:31 | Reagovat

[121]: to bylo pro Angie :)

123 Angie Angie | Web | 17. ledna 2010 v 17:51 | Reagovat

[122]: Lumpíku jeden :-), já ti rozumím... To víš, že ti rozumím, a jak píše shelly, já bych se také nikdy nevzdala svých dětí, nikdy! Ale Debbie rodičovství asi nenaplnilo, cítila, že to pro ní není to pravé - třeba...

124 Lask1 Lask1 | 17. ledna 2010 v 18:12 | Reagovat

Michael v decembri 1995 skolaboval a bol dva dni v ohrození života.
S Lisou sa rozišli ten istý meciac, neviem presne kedy.
V januári sa rozviedli, takže možno že to spolu súvisí podla toho čo Lisa píše.

125 EllE EllE | 17. ledna 2010 v 18:26 | Reagovat

[105]: máš 100% můj názor. já osobně si myslím, že lhal dost. a vůbec nebyl nevinný debílek. byl to vypočítavý lišák (v dobrém smyslu). ať si ty naivky tady tvrdí co chtějí. sice nás odsoudí, že nejsme fanynky, ale myslím, že lidé jako my, jsou fanynky mnohem větší, protože prokoukli tu jeho "nevinnost".

126 EllE EllE | 17. ledna 2010 v 18:37 | Reagovat

Jsem ráda, že v tédle sidkuzi jsou rozumní lidé... V té minulé jsem se málen oběsila na provaze z debility...

127 Angie Angie | Web | 17. ledna 2010 v 18:43 | Reagovat

[126]: To chápu... Když si vzpomenu na jistou osobu, ze které jsem kvetla v létě na osobnostech... A min. týden mi přišla na blog. Trnula jsem hrůzou, aby to bylo v pohodě, tak zatím jen reagovala... Jsem hned poznala podle stylu psaní, že je to ona a potom jsem se přesvědčila...

128 šenková petra šenková petra | E-mail | 17. ledna 2010 v 18:51 | Reagovat

panna s vodnářem negativní a neutrální vztah,jak jsem výše uvedla..Debbie-střelec..v uvozovkách střelená Střelkyně to pro Majkla udělala...byla odvážná ale byla i odměněna..díky za ni! Splnila Majklovi sen.

129 Michaela Michaela | 18. ledna 2010 v 13:54 | Reagovat

Nechtěl jsem, ale musím reagovat, i když né přímo, ale zase mě napadáš. Mě se to prostě nelíbí. Mám stejný názor na Debbie a na LM jako ty takže není důvod, abych se k tomu vyjadřovala když to tady děláte vy. Nikdy jsem neřekla že byl nevinný debílek, lhal jako každý normální člověk, nevím co si představuješ pod pojmem rozumní lidé, ale začíná mě unavovat, jak na mě neustále útočíš kvůli jednomu jinému názoru. Teda spíše dvěma různým názorům. tohle rozumní lidé nedělají. Já si pod pojmem fanoušek nepředstavuji osobu která vidí jen kladné věci a slepě mu všechno hltá, ale pro mě znamená slovo fanoušek člověk, který za tou osobou stojí ve zlém i v dobrém. Člověk se ti omluví chce to hodit za hlavu a ty se do něj znova navážíš.

130 lída lída | 22. dubna 2010 v 8:32 | Reagovat

nemám moooooooc rada tu marii presley má oči jako had fuuuj spíš k sobě se hodí michaelko jackson a dian ross to je takoví dobrí pár

131 Lya Lya | 22. června 2010 v 21:15 | Reagovat

Na Lise Marii sa mi páči jedna  vec ,že  v predmanželskej zmluve keď sa brali  a po rozvodovej zmluve sama trvala na tom ,že nechce nič  s Michaelovho majetku . To  čo o ňom povedala v 2005 je druhá no na druhej strane  to chápem kedže jej Debbie a ostatné jeho družky vyvolávali  ako si Mj udržať  tiež by ma to vytočilo.

132 Ema Ema | 8. března 2014 v 15:50 | Reagovat

Podle mě byla opravdu spřízněnou duší Michaela Lisa, ne Deborah

133 tobias tobias | 6. února 2016 v 17:37 | Reagovat

je mi to ito ale mam podezdreni na zabyti ale nechci vam ho rict je to soukrome

134 -------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------- | 6. února 2016 v 17:39 | Reagovat

:-( je mi to lito moc nemel zemrit ale zas lou zil si odpocinek

135 Nathazundip Nathazundip | E-mail | 20. dubna 2017 v 22:20 | Reagovat

viagra vipps
http://viagra-withoutdoctor.com - viagra no prescription
  approval viagra
<a href="http://viagra-withoutdoctor.com">viagra without a doctor prescription usa
</a> - symptoms of ed
viagra 20mg review register

136 Billyzspula Billyzspula | E-mail | 22. května 2017 v 16:05 | Reagovat

viagra generic reviews system information
http://viagra-withoutadoctor.net - viagra without a doctor prescription
  viagra addiction
<a href="http://viagra-withoutadoctor.net">viagra no prescription
</a> - can viagra for women
cure for ed

137 JazesBioro JazesBioro | E-mail | 26. května 2017 v 13:53 | Reagovat

cialis 5mg dosage forum rules
http://viagra-withoutadoctors.com - viagra without doctor prescription
  cialis 25g
<a href="http://viagra-withoutadoctors.com">viagra no prescription
</a> - cialis nz
buy cialis in romania

138 Dominizalike Dominizalike | E-mail | 30. června 2017 v 23:23 | Reagovat

viagra 5mg generic total posts
http://viagra.withoutdoctorprescription.net - viagra without a doctor prescription
  comparison online viagra
<a href="http://viagra.withoutdoctorprescription.net">viagra without a doctor prescription
</a> - pharmacy online viagra uk
erictile disfunction

139 Timothymeept Timothymeept | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 15:08 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/siiAfFGh

earning money on google play, make money online uk 2015, real ways to earn money online, how to make money in fallout new vegas casinos, earn money online with mobile phone, how to make minecraft discs play your own music, paypal transfer pending 2015, best way to make fake money uk
, best way to earn money online easily, transfer money from venmo to paypal, how to make money by writing blogs in india, casino royale online film subtitrat, make money from home or online, how to make money on blogger with adsense, can you make money from doing online surveys, how to make money selling crafts online, make money online chatting, make money from survey monkey, new balance transfer credit card offers
, how make real money online 2016, casino 1 hour free play, online casino dealer hiring male, how to make good money fast online, make money from taking online surveys, how to earn money from home in india in hindi, how to make money elder scrolls online xbox one, online casino roulette real money india

140 AaronFremn AaronFremn | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 19:09 | Reagovat

wh0cd1818921 <a href=http://viagrabestprices.us.com/>viagra</a>

141 KennethPek KennethPek | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 16:15 | Reagovat

wh0cd1818921 <a href=http://cephalexin500.us.org/>Cephalexin</a>

142 AaronFremn AaronFremn | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 15:51 | Reagovat

wh0cd1818921 <a href=http://lisinoprilbestprices.us.com/>lisinopril</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.