♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Leden 2010

Předávání cen Grammy na počest Michaela Jacksona, přijdou i děti

31. ledna 2010 v 17:09 | EllE |  NOVINKY//NEWS
ČT2 odvysiela priamy prenos odovzdávania cien Grammy 1. februára 2010 po polnoci o 2:00 a následne zostrih galavečera vo večerných hodinách o 22:15.

Dvě nejstarší děti Michaela Jacksona, Prince a Paris, příjdou osobně na předávání cen Grammy a převezmou cenu za celoživotní dílo svého otce.


This is it DVD trhá rekordy!

28. ledna 2010 v 12:00 | EllE |  NOVINKY//NEWS
O film o Michaelu Jacksonovi (†50) This Is It na DVD je velký zájem! Při zahájení prodeje zatancoval jeden z nejlepších imitátorů v Evropě Honza Moflár v pražském hypermarketu v Letňanech.

"Očekáváme mimořádný zájem, film jen za první víkend v českých kinech vidělo přes devadesát tisíc lidí," řekla Blesku manažerka oddělení elektrospotřebičů a zábavy hypermarketu v Letňanech Lucie Kaprová. Film This Is It, který zachycuje několikaměsíční Jacksonovy přípravy na plánované turné, měl celosvětovou premiéru loni v říjnu. V Česku ho promítalo 33 kin a na programu byl pouze 2 týdny, za které trhal rekordy v návštěvnosti. Nyní je na pultech k mání za 199 Kč.

Předávání cen Grammy uctí památku Michaela Jacksona

25. ledna 2010 v 19:30 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Pořadatelé letošního udílení hudebních cen Grammy připravují velkolepé představení na počest zesnulého zpěváka Michaela Jacksona. Součástí show bude také 3-D videoklip, který popová hvězda natočila před svou smrtí.

Videoklip byl natočen k Jacksonově písni Earth Song a měl být ústředním bodem jeho loňských koncertů v Londýně. Zpěvák však zemřel 25. června na předávkování léky.Podle producenta Kena Ehrlicha to bude poprvé, co udílení hudebních cen zpestří 3-D videoklip. Na pódiu k videoklipu zazpívají Usher, Céline Dionová, Carrie Underwoodová, Jennifer Hudsonová a Smokey Robinson. Michael Jackson bude při slavnostním večeru oceněn za celoživotní dílo.

Hudební ceny Grammy se udělují ve více než stovce kategorií od rapu, folku, gospelu po jazz, klasickou hudbu a mluvené slovo. Hlasují v nich odborníci působící v hudebním průmyslu. Ceny budou udělovány v noci na 1. února v Los Angeles.

Kenny Ortega o Michaelovi a This is it

25. ledna 2010 v 19:29 | EllE |  Celebrity o M.J.
Kenny vyjádřil radost, že film This is it přijali v dobrém fanoučci i filmoví kritici. "Nečekal jsem, že to bude takové. Film jsme připravili, aby fanoušci mohli vědět, kde se Michael právě nacházel ve svém tvořivém procesu. Nečekali jsme takovou odezvu. Film tak zůstává jako oslava jeho génia. Michael a já jsme se spřátelili, koukali na filmy. Jsem vděčný, že byl v mém životě, protože mi pomohl změnit pohled na svět. Byl to mistr ve všem co dělal. Michael byl mou velkou inspirací. Přestože budu do konce života truchlit nad jeho odchodem, zanechal mi tu obrovské bohatství v mé duši, ze kterého budu čerpat do konce svého života."

Letošní Grammy uctí památku Michaela Jacksona

21. ledna 2010 v 20:29 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Pořadatelé letošního udílení hudebních cen Grammy připravují velkolepé představení na počest zesnulého zpěváka Michaela Jacksona. Součástí show bude také 3-D videoklip, který popová hvězda natočila před svou smrtí. Informovala o tom agentura AP.

Videoklip byl natočen k Jacksonově písni Earth Song a měl být ústředním bodem jeho loňských koncertů v Londýně. Zpěvák však zemřel 25. června na předávkování léky.Podle producenta Kena Ehrlicha to bude poprvé, co udílení hudebních cen zpestří 3-D videoklip. Na pódiu k videoklipu zazpívají Usher, Céline Dionová, Carrie Underwoodová, Jennifer Hudsonová a Smokey Robinson. Michael Jackson bude při slavnostním večeru oceněn za celoživotní dílo.Hudební ceny Grammy se udělují ve více než stovce kategorií od rapu, folku, gospelu po jazz, klasickou hudbu a mluvené slovo. Hlasují v nich odborníci působící v hudebním průmyslu. Ceny budou udělovány v noci na 1. února v Los Angeles.

3D pocta Michaelovi Jacksonovi na Grammy Awards 2010

21. ledna 2010 v 19:40 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Na tohtoročnom udelovaní cien Grammy, ktoré sa uskutoční 31. januára 2010, vystúpia Celine Dion, Jennifer Hudson, Smokey Robinson, Carrie Underwood a Usher s Michaelovou piesňou Earth Song. Súčasťou špeciálneho vystúpenia držitelov Grammy a velkých fanúšikov Michaela, ktorého cielom bolo poukázať na problémy našej planéty, bude 3D projekcia k piesni, ktorá bola pripravovaná pre Michaelove londýnske koncerty. Bude to prvýkrát v histórii Grammy, kedy diváci doma i v Staples Centre uvidia vystúpenie v 3D. Od 24. do 31. januára budú predajne Target bezplatne rozdávať 3D okuliare pre fanúšikov, ktorý budú chcieť vidieť vystúpenie tak, ako ho pripravoval Michael Jackson pre This Is It.

Michael Jackson - rozhovor s Oprah Winfrey s českými titulky

17. ledna 2010 v 10:59 | EllE |  Interviews
Část přeloženého rozhovoru Michaela Jacksona s Oprah Winfrey z roku 1993 můžete vidět zde. Přenos se vysílala v přímém přenosu po celém světě. Ten večer měla Oprah nejvyšší sledovanost za celých 25 let (tenhle rok je od začátku její talkshow 25let).

Menší aktualizace blogu!

16. ledna 2010 v 13:19 | EllE |  Ostatní
Dnes je tu konečně nový design. Snad se Vám líbí. Záměrně jsem zvolila zimní barvy, když už tu ta zima konečně pořádně je.

Jelikož jsem měla nějaké problémy s diskuzí, tak jsem byla nucená vytvořit novou. Doufám, že budete spokojeni.

Dále je tu skvělá zpráva! Našla jsem hitparádu, kde je This is it. Tak hlasujte! Myslela jsem, že ji zrušili, ale ne. Michael je na prvním místě. Snažme se ho na první příčce udržet co nejdéle.

Loni prodal v USA nejvíc desek král popu Michael Jackson

15. ledna 2010 v 21:29 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Nejprodávanějším interpretem v USA se v roce 2009 stal Michael Jackson, který zemřel loni 25. června. Podle odborníka společnosti Nielsen SoundScan se za rok prodalo 8,286 milionu alb zpěváka označovaného za "krále popu".

Daleko za ním se řadí zpěvačka Taylor Swiftová, která prodala 4,6 milionu nahrávek, třetí jsou Beatles s 3,2 milionu prodaných alb, o něco méně (3,1 milionu) prodala vítězka britské soutěže pěveckých talentů Susan Boyleová a pátá v žebříčku je extravagantní zpěvačka Lady Gaga (2,8 milionu).

Brooke Shields mluví o pohřbu Michaela

15. ledna 2010 v 19:46 | EllE |  Celebrity o M.J.
"Klepala jsem se strašně moc, protože nám neřekli, že tam bude i rakev Michaela. Ve své fantazii jsem si představovala, jak vyskočí z té rakve a začne parádní koncert. I když jsem s Michaelem nebyla poslední roky v kontaktu, měla jsem na něj úžasné vzpomínky a chtěla jsem je sepsat a říci na jeho pohřbu mým způsobem."

Spike Lee vzpomíná na cestu do Gary

15. ledna 2010 v 19:45 | EllE |  NOVINKY//NEWS
V tomto krátkém dokumentu o rodném městě Michaela, Gary v Indianě, se vyjadřují lidé o tom, jak Michael jejich městečko proslavil. Lidé z Gary říkají: "Michael Jackson nás proslavil. Kdykoliv řeknete, že jste z Gary, ten druhý hned řekne - to je přece rodiště Michaela Jacksona!" Spike Lee k tomu říká: "Myslím, že nikdo nemůže docenit to, co se podařilo Katherine a Josephovi. Ve 3pokojovém domě vychovali 9 dětí. Pokud tohle není americký sen, tak pak nevím. Když jsem šel popřvé do Gary, byla to pro mě jako dojít na poutní místo. Když vidíte ten dům, tak si uvědomíte, že to všechno začalo tam. Ta nejslavnější rodina vyšla z tohoto skromného místa."

Pošlete DMS na Haiti! Pomozte lidem!

13. ledna 2010 v 19:09 | EllE |  CHARITA MICHAELA JACKSONA
OrganizaceČíslo kontaTvar DMSČíslo DMS
Člověk v tísni40954095/0300DMS SOSHAITI87777
Charita35-1868350237/0100, v.s. 99999DMS HAITI87777
ADRA4028 4028/0300, v.s. 301DMS ADRA87777

Lisa Marie Presley vzpomíná na Michaela Jacksona - česky

11. ledna 2010 v 19:59 | EllE |  Celebrity o M.J.

Médiá sú teraz plné správ o živote a smrti Michaela Jacksona. Odmietam sa ale zúčastňovať hyenizmu na smrti človeka, ktorý si aspoň po smrti zaslúži pokoj, ktorého sme nikto nepoznali, nevieme čo ho poháňalo a ešte stále ani čo bolo príčinou jeho smrti. Kým to nebude oficiálne jasné, nebudem o ňom už ani písať. Za všetky tie teórie a škandály, ktoré si novinári môžu vymyslieť, preto radšej prenechám posledné slová niekomu, kto Michaela naozaj poznal a žil s ním.


Lisa Marie Presley, dcéra legendárneho Elvisa, bola za Michaela Jacksona vydatá v rokoch 1994 až 1996. Médiami zatracovaný vzťah, ktorý bol odsudzovaný ako falošné divadielko dodnes zostal zahalený mnohými tajomstvami. A nikto nepozná pravdu a nevie lepšie ako to naozaj bolo, ako práve Lisa Marie. V piatok, pri sledovaní správ, ktoré hlásili smrť kráľa popu, Lisa Marie po štrnástich rokoch prehovorila.

Taj Jackson o Michaelovi

11. ledna 2010 v 13:38 | EllE |  Celebrity o M.J.
Michaelův synovec Taj poslal na svoji webovou stránku vzpomínku na Michaela:

"A po tomhle budeme dělat filmy - to je to poslední, co mi strýc Michael řekl. Bylo to na konci rodinného dne v indické restauraci v Beverly Hills. Když jsem se loučil, Michaela jsem objal a řekl mu, že ho mám rád, a že jsem pyšný na to, že je můj strýc. Také jsem mu řekl, že se uvidíme brzo, protože jsem plánoval odjet do Londýna na jeho show. On mi řekl, že mě miluje více a pak se na mě vážně zadíval a řekl - po tomto budeme dělat filmy. Víte, kromě hudby měl ještě jednu vášeň a to byl film. Chtěl režírovat. Plánovali jsme, že budeme spolu režírovat nějaký film. A to je přesně to, co jsem na něm miloval. Vedle něj jste měli pocit, že opravdu můžete dosáhnout všeho. Donutil vás se takto cítit, protože on sám byl velkou inspirací. Od té doby, co je pry, mám v sobě obrovskou díru, která nemůže být zaplněná ničím jiným. Jediná věc, která mi pomáhá, je vědomí, že dělám to, co by chtěl on abych dělal, co mě učil, a co jsem mu slíbil. A to jsou filmy. A proto je pro mě můj nynější projekt Code Z tak důležitý. Děkuji všem, kdo mi pomohli tento slib mému strýci splnit."

RedOne: Mám jeho písně a vydám je jako charitu

10. ledna 2010 v 20:41 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Švédský producent RedOne natáčel s Michaelem ne dlouho před jeho smrtí. Přiznal, že má písně, nakterých s Michael pracovali. "Nechci je ale vydat pro své vlastní obohacení, takže bych jimi rád pomohl těm, kteří potřebují pomoci. Mluvil jsem s právníky Michaela Jacksona. Zatím jsem je jen informoval že mám ty písně a o dalším se domluvíme později. Michael byl úžasný člověk a myslím, že takto by to chtěl."

Michael má dvě nejlepší show v Madison square garden

10. ledna 2010 v 20:41 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Slavná aréna v New Yorku vyhlásila anketu o to, jaká show byla naprosto nejlepší. Michael se umístil hned na dvou prvních místech. Na pátém jeho sestra Janet. Jsou prostě nadaná rodinka. Zde máte prvních 10 míst podle procent:

1. Michael Jackson 1988 29.1%
2. Michael Jackson 2001 28.6%

3. Led Zeppelin 1973, 12.3%
4. Whitney Houston 1987, 11.9%
5. Janet Jackson 1990, 4.5%
6. Barbra Streisand 1994, 2.1%
7. Phil Collins 1985, 1.82%
8. Duran Duran 1984, 1.81%
9. Peter Gabriel 1986, 1.80%
10 Village People 1979, 1.79%

Michael chtěl spolupracovat s Lady Gaga

10. ledna 2010 v 20:39 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Travis Payne se rozpovídal o tom, koho plánovali s Michaelem pozvat jako hosty na koncerty This is it. "Dal jsem mu krátký seznam osobností, které by mohly přijít na koncerty a Michael se vším souhlasil. Samozřejmě jsem navrhoval Janet, pak Whitney Houston, Diana Ross, Mariah Carey. Také jsme mluvili o Missy Elliot, Justinovi, Celine Dion... Pak jsem se ho zeptal, jestli by on nechtěl, aby někdo speciální přišel. On na to: Lady Gaga. Sežeň ji, je dobrá."

Auto opravdového fanouška Michaela Jacksona

10. ledna 2010 v 7:00 | EllE |  Photos
Tohle je fakt bezvadné! To je fanoušek za všechny prachy :).

zdroj

Vyšetřování smrti Michaela Jacksona skončilo

9. ledna 2010 v 21:08 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Američtí policisté ukončili vyšetřování smrti Michaela Jacksona. Obvinění si nejspíš vyslechne zpěvákův lékař.

Vyšetřování smrti Michaela Jacksona bylo ukončeno a je pravděpodobné, že jeho osobní lékař Conrad Murray, poslední kdo zpěváka viděl na živu, bude obviněn z trestného činu neúmyslného zabití. Informaci uvedl v pátek internetový server Contactmusic.

Detektivové pracující na smrti Michala Jacksona ukončili vyšetřování a případ bude nyní formálně předán okresnímu prokurátorovi Los Angeles. Podle amerického internetového serveru TMZ, který jako první o smrti Jacksona v červnu minulého roku informoval, mají vyšetřovatelé dost důkazů pro stíhání doktora Conrada Murrayho.

Lékař sice neporušil žádné zákony tím, že zpěvákovi podával lék Propofol, na jehož předávkování zpěvák zemřel, ale mohl by být během několika týdnu obviněn z neúmyslného zabití, vztahujícímu se k hrubé nedbalosti.

Doktor Conrad Murray, proti kterému nebylo hned po smrti Jacksona vzneseno žádné trestní obvinění se vrátil na Armstrong Medical Clinic v Houstonu v Texasu, kde dál léčí pacienty.

Zpěvák Michael Jackson zemřel v červnu roku 2009 ve věku nedožitých 51 let na předávkování silnými léky. Jeho album Thriller je nejprodávanějším albem všech dob.