♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Listopad 2009

Díkůvzdání v rodině Jacksonových

26. listopadu 2009 v 22:11 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Rodina Michaela Jacksona se sešla v úterý na večeři k americkému svátku díkůvzdání. Jermaine Jackson řekl CNN, že rodina nedovolí, aby je rozdělily peníze a sláva. "Všechny ty roky jsme byli rodina. Manažeři, agenti a Hollywood se snažili dostat mezi nás. Když jste slavní, jsou tu agenti, právníci, účetní a poradci, ale moje matka je tady šéf, a ať si oni říkají co chtějí, ona má poslední slovo." Jermain se také zmínil o dětech Michaela. "Je jim dobře. Mají své skvělé soukromé učitele, mají prostor dělat různé věci a cestovat." Jermaine také dodal, že cítí, že teď je jeho úkol udržovat Michaelovo jméno v paměti dalších generací.

Janet Jackson pro Vibe:"Michael mě vychovával..."

25. listopadu 2009 v 9:00 | EllE |  Archív
Janet mluvila o svém životě v magazínu Vibe a také se dostalo na Michaela. Jak asi víte, Janet bude vydávat nové album a možná se i vdá za svou dlouholetou lásku, producenta Jermaineho Dupri. Tady je úryvek jejího rozhovoru, ve kterém se baví o Michaelovi:

Je pravda, že jsi jednou nachytala rodiče při sexu?
Ano, ale byla jsem ještě hodně mladá, nevěděla jsem o co se jedná.

Vysvětlil ti to někdo?
V té době jsem měla hodně blízko k Michaelovi, takže ten mi řekl, co se stalo. Ale on byl taky hodně mladý, takže mě mohl naučit jen to co sám věděl. Jiné lekce sexu jsem nedostávala. :)

Jedna z mých oblíbených písní na novém albu je Enjoy. Připomíná mi Escapade...
Tahle písnička byla opravdu těžká, když jsem ji měla nazpívat. Nahrávali jsme ji totiž noc před tím, než jsem jela za Michaelem na ranč. Společně jsme čekali na to, až se porota vrátí s rozsudkem. Bylo to o nervy, protože jsem měla zpívat a přitom jsem myslela jen na něho. Hodně jsem plakala, když jsem ji natáčela.rok 2006
Michaelovy děti nakupují knihy, Murray je zpět v práci

24. listopadu 2009 v 21:53 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Potomci Michaela Jacksona Paris, Prince a Blanket se se svými chůvami vydali do knihovny. Bez roušek a všelijakých masek, které musely se svým otcem nosit, si zase užívají dětských radovánek.

Děti krále popu, které dostala do opatrovnictví jejich babička Katherine Jackson, doprovázeli společně s pečovatelkami dva synové Jermaina Jacksona Jafaar a Jermajesty. V této sestavě navštívili knihovnu v Los Angeles.
Jaké knížky si Jacksonovi potomci vypůjčili? Prince (11) odešel s knihou Najdi si vlastní dobrodružství: Pátrání na Měsíci. Desetiletá Paris si vybrala knihu o svém oblíbeném Myšáku Zoufálkovi a nejmladšího Blanketa (9) uchvátily příběhy o kocouru Garfieldovi.

Zbytek Jacksonovy rodiny však teď příliš radost nemá. Na svou soukromou kliniku v Houstonu se totiž vrátil osobní lékař krále popu Conrad Murray (56), který měl způsobit Jacksonovu smrt, když mu podal smrtelnou dávku anestetika propofol.
"Pět měsíců uplynulo a stále nebylo podáno žádné obvinění navzdory všem důkazům, které potvrzují, že je Murray zodpovědný za Michaelovu smrt," zdrceně v pondělí pronesl jeden z členů Jacksonovy rodiny.

Byla zveřejněna závažná tisková zpráva, rok 2006

24. listopadu 2009 v 6:20 | EllE |  Archív
Zdá se to jako největší spiknutí historie v uměleckých kruzích. Panu Jacksonovi a jeho zástupcům byly zaslány dokumenty, které odhalují úmyslný plán některých bývalých právníků, poradců a zástupců uvést Michaela Jacksona k nedobrovolnému bankrotu. Tyto dokumenty ukazují, že tito právníci aktivně vyhledávali jiné právníky, obchodníky a věřitele, aby díky nim umístili klienta do nedobrovolného bankrotu.

Pan Jackson, který 27.6. oznámil organizační změny, instruoval svůj právní tým, abych tyto věci vyšetřili a podali hlášení o škodách a zodpovědnosti těch lidí, kteří jsou odpovědni za toto spiknutí, zlý úmysl a nečisté jednání. Toto může vyústit v řadu občanských a kriminálních obvinění u soudu. Předpokládáme, že dokumenty budou předány ministru spravedlnosti, který by se mohl po jejich shlédnutí v této kauze angažovat.

Pan Jackson není šokován ani překvapen tímto odhalením. Díky událostem, které poslední roky ovlivnily jeho soukromý život, už dlouho podezříval lidi, kterým důvěřoval, a kteří měli jednat jeho jménem, že nejednali podle jeho nejlepšího zájmu.

Mladičká country zpěvačka Taylor Swiftová porazila Michaela Jacksona

23. listopadu 2009 v 18:56 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Dvě jména ovládla nedělní udílení Amerických hudebních cen v Los Angeles, mladičká americká country zpěvačka Taylor Swiftová a Michael Jackson, kterého porazila. Swiftová získala pět cen, zatímco Jackson čtyři. Nominace se určují podle toho, jak se nahrávky jednotlivých umělců prodávají a jak často se vysílají v rádiu. Vítěze z nominovaných určuje hlasování.

Jackson byl vyhlášen nejlepším umělcem mužského pohlaví v oblastech pop/rock a soul/R´n´B. Další dvě ceny získalo v obou zmíněných kategoriích i jeho album Number Ones. Swiftová se stala umělcem roku, dále byla vyhlášena nejlepší zpěvačkou v žánrech pop/rock a country, její album Fearless se stalo nejlepším country albem a poslední cenu získala jako nejoblíbenější dospělý současný umělec.
"Hudba nikdy nebyla o soutěžení," uvedla Swiftová a dodala: "Jen být uváděna ve stejné kategorii jako Michael Jackson, kterého budeme postrádat a milovat navěky, je nepředstavitelná čest."
Další ceny získali Black Eyed Peas jako nejoblíbenější kapela v žánru pop/rock. Rapper Jay-Z se stal nejoblíbenějším mužským umělcem a jeho album vyhrálo v kategorii rap/hip hop. Green Day se stali nejoblíbenější alternativní kapelou.
Michael je v Irsku, rok 2006

23. listopadu 2009 v 6:20 | EllE |  Archív
Spekulace, že Michael našel nový domov v Irsku, může být pravdivá. Včera totiž se svými dětmi navštívil obchod s knihami v Dublinu. Majitel obchodu k tomu řekl: "Ve čtvrtek odpoledne nám volala žena, která nás poprosila, jestli bychom mohli na chvíli zavřít obchod s knihami, protože její klient by chtěl přijet s dětmi. Neřekla nám jméno klienta, i přesto jsme souhlasili." Rádiový rozhovor s majitelem obchdou:

HLASUJTE PRO MICHAEAL JACKSONA V HITPARÁDĚ

22. listopadu 2009 v 20:10 | EllE |  Ostatní

Hlasujte pro Michaela Jacksona v hitparádě - hlasujte 3x denně.


Je na 28. místě! HRŮZA, ZASÁHNĚME!!!

Jacksonova rukavice byla vydražena za 350 tisíc dolarů

22. listopadu 2009 v 20:00 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Za 350 tisíc dolarů (přes šest miliónů korun) byla vydražena slavná třpytivá rukavice zesnulého krále popu Michaela Jacksona, kterou měl na ruce, když v roce 1983 představil svou proslulou "měsíční chůzi". Černé sako, které měl na sobě během světového turné v roce 1989, vyneslo na sobotní aukci v newyorském klubu Hard Rock Café 225 tisíc dolarů (bezmála čtyři milióny korun).

Kupcem blyštivé rukavice, která byla prodána za devětkrát vyšší cenu než byly odhady, se podle agentury Reuters stal hongkongský podnikatel Hoffman Ma. Včetně poplatků musel zaplatit 420 tisíc dolarů (celkem 7 350 000 korun). Jde o levou rukavici, kterou měl Jackson na sobě společně se svým oblíbeným kloboukem, když vystupoval během televizního vysílání k 25. výročí založení Motown Records. Mimo svou slavnou historii je to obyčejná rukavice zakoupená v běžném obchodě pokrytá síťkou z bižuterie. Darren Julien, předseda společnosti Julien's Auctions, která akci pořádala, ji ale označil za svatý grál Michaela Jacksona. Dražbu rukavice sledovali Jacksonovi dychtiví fanoušci, kteří na stoupání ceny reagovali souhlasným pokřikem, jež připomínalo frenetické ječení provázející popovou hvězdu na jeho koncertech. Vyvolávací cena dest tisíc dolarů okamžitě vyskočila na 120 tisíc a postupně se vyšplhala na 350 tisíc dolarů.

Vyšetřování bude pokračovat i v roce 2010

22. listopadu 2009 v 20:00 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Vyšetřovatel Patrick Gannon řekl časopisu People, že rohodnutí, jestli budou stíhat doktora Conrada Murraye, padne až v roce 2010. "Letos toto rozhodnutí určitě neuděláme," řekl.

Celý případ je veden jako zabití. Zatím se proslýchá, že ve výpovědi Murraye je mnoho nejasností. Vypadá to, že Michael přestal dýchat asi 20 minut po podání léků, zatímco byl Murray na záchodě a nemonitoroval ho. Murray ale řekl policii, že volal pohotovost ve 12:22, více než hodinu po tom co zjistil, že Michael nedýchá. Záznamy z jeho telefonu ukazují, že mezi tím volal na tři různá čísla od 11:18 do 12:05. Právě v této době ale Murray řekl, že Michaelovi prováděl první pomoc. Policie nezveřejnila, s kým se Murray po telefonu bavil.

Michael Jackson v sukni vystoupí v SaSaZu

21. listopadu 2009 v 0:49 | EllE |  NOVINKY//NEWS
Módní značka Tommy Hilfiger zve na hudebně módní show. V rámci programu přehlídky Tommy Hilfiger v oblíbeném multifunkčním prostoru SaSaZu 25. listopadu zazpívá zpěvačka, kterou objevil sám král popu Michael Jackson Nisha Kataria.

Král popu o ní hovořil jako o svém nástupci, společně spolu zpívali a Nisha převzala i jeho písně např. "Hero" nebo "Earth Song".

Charitativní koncert Thank You Michael Jackson ohrožuje chřipka

20. listopadu 2009 v 22:09 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Benefično-muzikálová šou Thank You Michael Jackson má za sebou úspešnú premiéru na bratislavských Pasienkoch, na jej pokračovanie v ďalších mestách si však diváci budú musieť počkať. Organizátori sa rozhodli pre hrozbu prasacej chrípky presunúť ďalšie koncerty na december. TASR o tom dnes informoval producent predstavenia Tomáš Balla.

Chrípka, ktorá straší celý svet, zasiahla aj do tohto projektu a kompetentní sa preto rozhodli neriskovať zdravie účinkujúcich ani divákov. "S ľútosťou musíme oznámiť, že s narastajúcou hrozbou nákazy chrípkou A(H1N1) v blízkosti ukrajinských hraníc sme museli pristúpiť k presunu termínov vystúpení benefičnej šou Thank You Michael Jackson na decembrový termín. Jedna z našich tanečníčok bola v sobotu hospitalizovaná s podozrením na toto zákerné ochorenie a keďže v našom ansámbli pôsobí 200 účinkujúcich a z toho 60 detí, nemôžeme si dovoliť riskovať ich zdravie," uviedol Balla.

Diváci vstupenky meniť nemusia, podľa organizátorov sú platné na posunuté termíny. Tie oznámia už v najbližších dňoch prostredníctvom médií a internetovej predajnej siete vstupeniek Ticketportal. Ako "odškodné" dostanú diváci darček navyše v podobe DVD záznamu z predstavenia v Bratislave.

Janet Jackson: S Jermainem už jsme jen kamarádi

20. listopadu 2009 v 7:00 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Zpěvačka Janet Jackson poprvé potvrdila napřímo, že se svým dlouholetým partnerem Jermainem Duprim už nežije. Jsou prý jen přáteli, ačkoli výbornými, jdou si každý svou vlastní cestou. Pro Janet je to první bývalý, s nímž hodlá nadále zůstat v úzkém kontaktu."Nejsem ten typ holky, která by zůstala se svými bývalými v kontaktu. Ale Jermaine je jedním z mých nejlepších přátel. K smrti ho miluju. Jsme pořád propojení. Jsme pořád dobrými přáteli. Pořád spolu mluvíme," uvedla Janet v létě začala cítit, že ji vztah dusí. Dupri byl totiž i jejím producentem a manažerem.

"Nemůžete míchat byznys a potěšení. Janet začala mít pocit, že jejich životy jsou příliš provázané a že by se měli více oddělit," uvedla před časem k rozchodu Jackson kamarádka.

Janet Jackson: Za Michaelovu smrt může doktor Murray

19. listopadu 2009 v 23:40 | EllE♣ |  Celebrity o M.J.
Zpěvačka Janet Jackson je přesvědčena, že za smrt jejího bratra Michaela může jeho ošetřující lékař Conrad Murray. Ten prý totiž vědomě popovému králi podával nebezpečnou směs léků a měl by být nejen souzen, ale především by mu měl být odebrána lékařská licence."Byl tím, kdo mu podával léky. Myslím, že by se měl zodpovídat," tvrdí rezolutně Janet. Ona sama se dozvěděla o bratrově smrti z televize. Zrovna pobývala v New Yorku ve svém bytě, když za ní přiběhla asistentka, jež sledovala CNN. "Nemohla jsem tomu uvěřit, pořád nemůžu, je to jako sen," dodává zpěvačka.

Murray byl v centru pozornosti ihned po Michaelově smrti, která nastala 25. června letošního roku. Ale policie ho dodnes z žádného trestného činu neobvinila. Smrt přitom nastala podle pitvy následkem nebezpečné směsi různých anestetických léků, které zpěvák pobíral a které mu osudného dne namíchal právě Murray.

Jacksonův producent pro Novinky: Michael měl srdce dítěte

19. listopadu 2009 v 21:59 | EllE♣ |  Celebrity o M.J.
Producent Adrian Grant, který je autorem muzikálové show Thriller (16. prosince bude k vidění v Praze) se setkával s Michaelem Jacksonem ve studiu i v jeho sídle Neverlandu. Novinkám poskytl exkluzivní rozhovor, v němž zmiňuje zpěvákovu dětskou, naivní povahu a trápení, která mu prý způsobovaly ataky některých médií.

Joseph Jackson se odvolal

19. listopadu 2009 v 18:50 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Poté co byl soudem zamítnut jeho požadavek týkající se měsíčního vyplácení peněz z Michaelova dědictví, Joseph Jackson se nevzdává a obrátil se k odvolacímu soudu, protože chce peníze a tvrdí, že to, že ho Michael neuvedl do své poslední vůle, je chyba. A tuto chybu prý zakrývají právě právníci Branca a McClain, kteří se teď starají o dědictví.

Ten je trapnej, až to hezký není! - ElleRozhovor s Janet Jackson pro televizi ABC

19. listopadu 2009 v 18:39 | EllE♣ |  Interviews
Očekávaný rozhovor Janet Jackson včera odvysílali na v USA. Janet v něm otevřeně mluvila o Michaelovi. Nejdřív povídala o tom, jak si byli s Michaelem blízcí jako děti. Poté mluvila o dni, kdy Michael zemřel. "Byla jsem ve svém bytě v New Yorku a moje asistentka mi zavolala, že Michael zkolaboval. Že je to na CNN. Hned jsem všem volala. Mamince, bratrovi Titovi a sestře LaToye. Všichni v té době mířili do nemocnice. Pak jsem se jim snažila znovu zavolat a zjistila, že už není mezi námi. Nemohla jsem tomu věřit. Bylo to jako sen. Do dneška je pro mě obtížné uvěřit tomu a akceptovat to. Je to těžké pro celou rodinu."

Policie požádala soud o další utajení

19. listopadu 2009 v 18:39 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Policie požádala soud o možnost držet v tajnosti podrobnosti týkající se vyšetřování případu smrti Michaela, a to do 18. ledna 2010. Nebyl udán důvod proč.

Otec chlapce, kterého prý zneužíval Jackson, se zastřelil

18. listopadu 2009 v 15:39 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
V roce 1993 čelil popový král Michael Jackson prvnímu obvinění ze sexuálního zneužití. Stál za ním Evan Chandler, otec Jordieho, který byl údajně Jacksonovou obětí. Pět měsíců po Jacksonově smrti se Chandler zastřelil.

Zemřel tak muž, který způsobil propad Jacksonovy kariéry a trvale mu přilepil nálepku pedofila.
Bývalý zubař z Beverly Hills Evan Chandler se zastřelil ve svém luxusním bytě v New Jersey. Ač by si to mnozí Jacksonovi fanoušci přáli, nedohnaly ho k tomuto činu výčitky svědomí, ale zřejmě zpráva o těžké nemoci, kterou trpěl. Zdroj blízký Chandlerově rodině řekl deníku New York Post, že sebevrah prodělal plastické operace, podobné jako Michael Jackson a neustále si píchal botox do obličeje, aby vypadal stále mladý.

Captain Eo se vrátí do Disneylandu

17. listopadu 2009 v 16:46 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Film Captain Eo v hlavní roli s Michaelem, se opět od ledna vrátí a bude promítán v Disneylandech. 3D film z roku 1986 produkoval George Lucas a režíroval Francis Ford Coppola. Na film bez 3D se můžete podívat na youtube.

Thank You Michael Jackson - charitativní koncert na počest hudební legendě

16. listopadu 2009 v 12:39 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
15.11. 2009

Slovenskí a českí umelci pripravili na počesť kráľa popu hudobno-tanečnú megašou, v ktorej zaznejú jeho najväčšie hity. Na jednom pódiu sa stretne viac ako 200 umelcov.