♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Numerologické vyložení Michaelovy povahy, osobnosti

12. října 2009 v 16:20 | EllE♣ |  Speciál - ze života MJ
Numerologický rozbor pro 29.08.1958
space


99
2588
1

znamení panna (země - vnímavý typ)
v čínském horoskopu pes
roční vibrace 6
od narození uplynulo 18658 dní


Podrobný výklad

Obtížně vyjadřuje své pocity slovy, zejména jde-li o zraněné city, strach či pocit nejistoty. Často si neuvědomují co je trápí, a své frustrace si vylévají na např. rodičích, vzniklé situace se mnohdy obtížně reší. Často vidí věci pouze z jediného pohledu, a to obvykle svého vlastního.

Jedná se o citlivého člověka s rozvinutou intuicí a uvědoměním. Když jim něco vysvětlujete, rychle chápou.

Odhodlání, houževnatost a zápal. Jejich touha často přehluší i rozum.

Jedinci se dvěma a třemi osmičkami v mřížce jsou výjimečně inteligentní, energičtí a nezávislí. Doma často volně projevují své city a chovají se lehkovážně, zatímco na veřejnosti si vedou zdrženlivě a konzervativně. Dokážou skvěle šetřit, svých úspor se dlouhou dobu nedotknou, dokud je nenapadne něco, co by skutečně stálo za útratu, a i potom si počínají velmi šetrně. Jsou houževnatí a vytrvalí a často odvážně překonávají nesnáze a nepohodlí.

Dvě a tři devítky v mřížce znamenají vysokou inteligenci a vysokou hladinu duševní energie, kterou je třeba usměrňovat na psychizcké i fyzické úrovni v zájmu zachování rovnováhy. Pokud dojde k jejímu porušení, projeví se bolestmi hlavy a napjetím. Osoby s devítkami vždy hledají odpovědi pod povrchem věcí a vytrvají, dokud nenaleznou pravdu.Chybějící čísla v mřížce

Těžko si představují abstraktní pojmy. U různých lidí se tento nedostatek projevuje různě - některým naprosto schází představivost nebo schopnost tvůrčího myšlení, zatímco jiní nechápou matematické a jiné abstraktní pojmy.

Musí se naučit praktičtějšmu přístupu k životu i větší trpělivosti a toleranci vůči lidem, se kterými přicházejí do kontaktu

Osoby s chybějící šestkou v mřízce mají často pocit, že si jsou s jedním z rodičů cizí, protože si s ním nerozumějí nebo nedokážou dobře komunikovat. Své rodiče přitom upřímně milují, ale nevycítí jakýkoliv rozpor, i když své pocity třeba neumějí popsat slovy.

Lidé bez sedmičky se musí naučit překonat svou plachost, která zaskočí vždy, když přijdou do kontaktu s lidmi mimo bezpečí domova, nebo když k nim domů přijde někdo cizí. Neradi se účastní diskuzí ve společnosti a příliš je nelákají ani vysoce soutěživé sporty, pokud se nejedná o sport, který je velmi přitahuje, a i potom jim aktivní účast múže způsobit potíže. Přiklánějí se spíše k rekreačním sportům.


Roviny mřížky

Ať se lidé s kombinací čísel 2-5-8 pustí do čehokoliv, vždy to dělají naplno a s odhodláním. Jakmiel si stanoví cíl, pustí se do práce ze všech sil. Dovedou zasvětti celý život prosazováním principu, ve který věří, a to na úkor všeho ostatního.

Rovina odhodlání 1-5-9. Dává vrozenou iniciativnost a odhodlání, takže jsou nesmírně podnikaví. Rozhodně se jedná o rovinu velmi silnou, kde míra houževnatosti a tvrdohlavosti závisí na počtu čísel v jednotlivých polích této roviny. Lidé s jedinou jedničkou jsou například velmi tvrdohlaví, lidé s jednou jedničkou a několika pětkami jsou prudští a lidé s jedinou jedničkou a několika pětkami a devítkami jsou velcie inteligentní ale je s nimi obtížné pořízení.


Osobní roční vibrace

Osobní roční vibrace šest stavi člověka před možnosti volby. Odpovědnost a kázeň, jimž se v předcházejícím roce naučil, teď budou podrobeny zkoušce. Své povinnosti vůči rodině a přátelům bude chápat jako samozřejmost, protože jeho uvědomění se v tomto roce rozšíří za hranice relativně malé části světa, na níž byl zvyklý.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

V jakém období se ti Michael líbí nejvíc?

Off The Wall
Thriller
Bad
Dangerous
HIStory
Invincible

Komentáře

1 miška.hanuška miška.hanuška | Web | 12. října 2009 v 16:33 | Reagovat

Pánii je to fakt zajímavé!

Kdybych se narodila o den později tak bych byla taky ve znamení panny :D

2 Pablla Pablla | Web | 12. října 2009 v 17:07 | Reagovat

hej to je drsný, hafo to sedí, že? kde se to dá sehnat, nevíš?

3 H H | Web | 12. října 2009 v 17:20 | Reagovat

jo a chtěla jsem říct, děkuju za hlas pro Moonwalker =)

4 Eve Eve | Web | 12. října 2009 v 18:30 | Reagovat

To je zajímavé! Já jsem také ve znamení panny, ale o tři dny méně než Michael :)

5 Anetry Anetry | Web | 12. října 2009 v 19:15 | Reagovat

ach jo, neznala jsem ho, ale podobně jsem si ho vždycky představovala, působil tak na mě.
začínám věřit na horoskopy a navíc jsem taky šestka a na mě to teda sedí.

6 BÁRA BÁRA | 14. října 2009 v 17:36 | Reagovat

narodila jsem se o 1 dříve tedy 28.8.
tohle je fakt zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama