♦Michael just went to heaven to teach God how to moon walk.♦

Září 2009

Michael Jackson se nepřestává soudit ani po smrti - falešná nadace Heal The World

30. září 2009 v 18:43 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Majetek Michaela Jacksona je znovu předmětem soudních sporů. Tentokrát se otevřely hned dva nové soudní procesy. Jednu žalobu podali v úterý správcové Jacksonova majetku proti Heal the World Foundation a její dceřiné firmě. Druhou žalobu podali bývalí Jacksonovi právníci.

Společnosti měly podle obžaloby nezákonně obchodovat s Jacksonovým jménem, jeho písněmi a dalšími náležitostmi jasně spojovanými s králem popu. Druhou podali bývalí Jacksonovi právníci.
Společnosti Heal the World a United Fleet se snažily "podvést veřejnost, když předstíraly, že řídí Jacksonovy aktivity v charitě a tím získávaly příspěvky od Michaelových fanoušků, kteří věřili, že peníze darují legitimní organizaci Michaela Jacksona na dobročinnost," uvedli v prohlášení zástupci správců majetku John Branca a John McClane.

Michael Jackson's This Is It - 3D, zřejmě doma

30. září 2009 v 18:41 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Předvánoční videotrh staví na několika událostech. Patří k nim nově restaurovaná klasická disneyovka Sněhurka a sedm trpaslíků nebo dokument zaznamenávající poslední zkoušky krále popu Michael Jackson's This Is It, jenž do kin přijde pouze na dva týdny a pro domácí kina má být vydán do Vánoc.

Několik titulů vyjde v 3D, tedy v trojrozměrném vnímání, ale vždy i s povinnou variantou 2D na témže disku.

Michael je na osobnostech zase první - děkuji

30. září 2009 v 15:08 | EllE♣ |  Ostatní
Mos díky všem, kteří klikli, a kteří ještě kliknou na odkaz. Michael je zase první! Díky nám všem!


Fashion Week v Miláně - moderovala Janet, boty Michaela vydraženy

30. září 2009 v 15:05 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Na letošním Fashion weeku v Miláně se odehrála aukce na podporu výzkumu AIDS, který moderovala Janet Jackson. Na aukci se vybralo více než 1 milión dolarů. Boty Michaela Jacksona, které měl nosit na turné This is it, byly darovány aukci. Jsou vysoké, s krystaly Swarowski. Vydražily se za $14,650.

Janet Jackson pro Haarper's Bazaar interview - nepřeloženo

30. září 2009 v 14:00 | EllE• |  Interviews
Janet Jackson hasn't watched television since her brother Michael died suddenly in Los Angeles on June 25. She has blocked herself off completely from the hysterical media coverage of his death - who did it, what did it. "It will drive you crazy," she says. "People can have rhinoceros skin, but there's a point when something's going to hurt you. Not everyone is stone, stone. I haven't watched the news in weeks. I had to ask my chef, How's Obama doing? I haven't read a newspaper. On top of that, [we've lost] a family member."


The last time Janet saw Michael was on May 14, two days before her 43rd birthday. It was a family celebration, the Jackson kids were running around, and she and her big brother hung out, ate Thai food, and tormented each other. "We had so much fun that day," she says, her soft voice almost inaudible. "We kept calling each other after and saying how great it was."
Janet left soon after to start work on Tyler Perry's Why Did I Get Married Too. She was on set in Atlanta when she got the call that Michael had died. She immediately returned to L.A., plunging headlong into a private family grief served up to a ravenous public. Of course, one of the most moving images from the memorial service was of Michael's daughter, Paris, who stepped up to the microphone and said, "Daddy has been the best father you could ever imagine" before grabbing her aunt Janet for support. "I was really proud," Janet recalls. "People said to me that Michael's daughter speaking really gave them a sense of how he was as a father, in her words. Paris is incredibly smart; they are all so smart. She's a sweet girl. The kids are doing well. They're with all their cousins; that family love will keep them going."
After the service, Janet and sisters La Toya and Rebbie went to speak to the fans. Janet, who said a brief and quiet thank-you, was greeted with thunderous applause. "I don't remember that at all," she says. "I really didn't want to say anything. I left that night to go back to Atlanta to film."

This Is It - REKORDNÍ ZÁJEM

29. září 2009 v 19:53 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Předprodeje na internetu a ve vybraných kinech hlásí rekordní zájem.
Král popu Michael Jackson už je tři měsíce mrtev. Přesto se znovu objeví, a to hned v 15 metropolích najednou. V Los Angeles, Londýně, Rio de Janeiru i v Praze se bude promítat hudební snímek This Is It o přípravách na turné, kterého se zpěvák nedožil. TV Nova je hlavním mediálním partnerem.
Slavnostní premiéra se koná už 27. října v Los Angeles a o den později v dalších metropolích včetně Prahy. Od 29. října ho diváci uvidí ve 33 kinech po celé České republice. Do programu jej zařadí velké řetězce multiplexů jako CineStar, Village Cinemas, Palace Cinemas a CinemaCity, ale i jednosálová kina ve Znojmě, Kyjově, Sokolově, Karlových Varech, Krnově, Šumperku, Ústí nad Labem, Valašském Meziříčí, Uherském Hradišti, Zlíně a v Praze.

Michaelova kniha TANEC JAKO SEN možná vyjde znovu

29. září 2009 v 15:40 | EllE• |  NOVINKY//NEWS
Tento e-mail přišel jedné uživatelce, která napsala do jistého nakladatelství. Je tu reálná šance, že kniha znovu vyjde.

Vážená slečno,

rádi bychom příznivcům M. Jacksona poskytli nové vydání zmíněné knihy, ale musíme napřed obnovit jak autorská práva tak technické podklady. V současné době na tom usilovně pracujeme a věříme, že knihu vydáme ještě letos.

S díky za váš zájem
Ivan Volný, BaronetAhoj, všichni, kteří vlezou na tenhle blog, by měli kliknou sem:
aby byl Michael první, a ne ta blbka Miley.

Fanoušci v ČR se také vrhli na lístky na předpremiéru This is it

29. září 2009 v 14:41 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Pokud chcete jít na film This is it do kina v prvních dnech promítání, měli byste si pospíšit s koupí lístku. Všechna větší kina v ČR mají otevřený předprodej lístků na dokument This is it a zájem je veliký. Některá data jsou už více méně vyprodána. Tak si pospěšte, ať vám tento zážitek neunikne.

Ahoj, všichni, kteří vlezou na tenhle blog, by měli kliknou sem:
aby byl Michael první, a ne ta blbka Miley.

LL Cool o Michaelovi

29. září 2009 v 14:39 | EllE♣ |  Celebrity o M.J.
Raper a herec LL Cool J se rozpovídal o Michaelovi. "Když lidé odejdou, máme tendence si pamatovat ty jednoduché věci. Michael byl opravdu dobrý chlap, velmi skromný. Měl úspěch, o kterém my ostatní jen sníme, a byl skromný. Díky Michaelovi jsem si uvědomil, jak moc umění ovlivňuje lidi. Svět přežije umělce a vzpomíná tak na jeho dílo. Thriller byl jeho Mona Lisa. Víte, bylo úžasné s ním pracovat. Jen on a já ve studiu. Pozoroval jsem ho, jak tancuje, jaký má zápal a vášeň pro hudbu. Michael opustil tento svět a my na něj musíme vzpomínat s tím, co pro nás zanechal - radost, štěstí, přátelství, jednota. Jak jedna lidská duše může tolik lidí ovlivnit! Všechny krásné malby mají časem škrábance a jizvy. To ale neznamená, že nejsou veledílem.


Ahoj, všichni, kteří vlezou na tenhle blog, by měli kliknou sem:
aby byl Michael první, a ne ta blbka Miley.Rekordní prodej lístků na Michael Jackson's This Is It

29. září 2009 v 14:37 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Velký zájem po celém světě o film This is it ukazuje prodejnost lístků. Sony Pictures Entertainment potvrdila obrovský zájem o předprodej po celém světě. Např. v Japonsku už se prodalo před 1 milion. V Americe byli online prodejci vyprodáni po jednom dni. Od Los Angeles po New York už jsou lístky vyprodány. V Anglii se prodalo během jednoho dne 30 tisíc lístků. Film se bude pomítat jen dva týdny a na mnoho místech po světě už jsou všechny data vyprodány.


Ahoj, všichni, kteří vlezou na tenhle blog, by měli kliknou sem:
aby byl Michael první, a ne ta blbka Miley.

OSOBNOSTI.CZ - KLIKNĚTE NA MICHAELA, AŤ JE PRVNÍ

29. září 2009 v 14:31 | EllE♣ |  Ostatní
Ahoj, všichni, kteří vlezou na tenhle blog, by měli kliknou sem:

aby byl Michael první, a ne ta blbka Miley.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTKU MICHAELI
(V USA MÁ SVÁTEK MICHAEL)

Jordan Chandler se přiznal, že v roce 1993 lhal

28. září 2009 v 15:30 | EllE• |  Detaily obvinění + detaily MJ
Na této stránce jsem se dočetl tuto informaci - Jordan Chandler, chlapec, jehož rodina zpěváka v roce 1993 zažalovala za sexuální obtěžován, šel po letech s barvou ven. Celou dobu prý lhal. Michael Jackson se ho prý nijak nedotýkala rozhodně s ním neměl - jak před lety Chandler tvrdil - anální sex. Proč tedy tak vážné nařčení? Samozřejmě peníze, Jordanova rodina si nežila na nijak vysoké noze a pan Chandler usoudil, že by si mohli přilepšit. Donutil tedy svého syna lhát o údajném sexuálním obtěžování ze strany slavného a zároveň podivínského zpěváka. Odškodné ze strany obviněného bylo velmi slušné, 22 milionů dolarů. "Nikdy jsem nechtěl lhát a Michaela Jacksona nějak zničit, ale můj otec mě k tomu donutil. Nyní bych chtěl říct, jak strašně mě to mrzí a požádat ho aspoň takto o odpuštění," prohlásil Jordan Chandler. "Dnes poprvé cítím, že už nemůžu lhát, Michael Jackson mi nic neudělal, všechno to vymyslel můj otec, aby unikl chudobě," dodal údajně zneužívaný chlapec.
Rok 2000- 2008
zdroj: instinkt

Soutěž o výlet na premiéru Michael Jackson´s This Is It v USA

28. září 2009 v 15:10 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Jste fanoušci krále popu? Vyhrajte týdenní zájezd pro dva do LA a zúčastněte se slavnostní premiéry filmu Michael Jackson´s This Is It.


Na nova.cz můžete soutěžit o týdenní výlet do Los Angeles na premiéru o Michaelu Jacksonovi. TV Nova a tn.cz je partnerem filmu.

A co proto musíte udělat? Stačí, když od 22. do 30. září pošlete krátké video, ve kterém zazpíváte určenou pasáž z písně Black or white. Podrobnosti soutěže najdete na nova.cz ZDE a pravidla soutěže najdete TADY.


Michaelova kytariska: "Jeho piesne boli len začiatkom."

28. září 2009 v 13:19 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Gitaristka Jennifer Baten, ktorá sprevádzala Michaela na jeho troch svetových turné - Bad, Dangerous a HIStory, sa v súvislosti s ich spoluprácou vyjadrila: "Bolo neuveritelné stáť na pódiu pred 60 až 80 tis. ludí, ktorí poznali všetky slová jeho piesní a boli z neho úplne mimo. Bolo tam cítiť lásku". Jennifer zdôraznila Michaelovu schopnosť dodať piesňam magické prevedenie, či už tancom alebo špeciálnymi efektmi: "To, čo dostávalo mňa, bola pridaná hodnota, ktorá spočívala v zábave. Jeho piesne boli len začiatkom".

Tohle je super komentář! - posílejte ho na blogy s Michaelem :)

28. září 2009 v 11:51 | EllE♣ |  Ostatní
___________§§§$$§§$§§_
_________$$$$$§§§$$§§$§_
_______($$$$$$$§§§$$§§$§§_(§§)_
_______($$$$$$$$$$$$§§$$__$§§$)~
________(§§§$$$$§$$$$§§$$§§$§§$§§
________((_($$§§$§§$§§§§§§§§§$$§§$
________))_(§$$$$$$§§$$§§$§§$§§§§§~
_________((_)_((§$$§$$§§$$§§$§§$§§§§((....
___________))_)_§$$))_$$$§§§$$§§$§§$§§§§§
___________(__(_))_§$§§§§§$$§§$$§§$§§$§§§§
_______________(__$_$$§§§§§§$$§§$$§§$§§$§§
_______________)_$_$§$§§§§§§$§§$§§$§§§§___§
__________________)$__§§§§§§$§$$_§$§§_____§§
_________________(§___$§§§§§$§§$_§$$___§§$§§§§
_M_______________($§__$§$§§§$$$§§§_$__$§§$§§$§§
_________________§§§§_§$$$$$§§§§§§§$§§_§$$§$$§§$§
_I_________________(§__§§§§§§§§§§$§§$$§§_§§$_§§§§§§
___________________(§_$$§§$§§§§§§§§$$§§$§_$§§§§§§§
_C_________________(§_$$§§$§§§§§§§§$$§§_§§$§§§§§§
___________________(§__$$§§§§$§§§§§§$_§§$§§$§§§§
_H_________________(§__$$§§§§$§§§§§__$§§$§§$§§
____________________§__$$_§§§§§§$§§$$§§$§§§§
_A____________________§§§_§§§§§$§§$$§§$§§§§
_____________________§§§$$::::§§$$$§§$$§§$_§
_E________________§§§§:§§§§§$§__§§$§§$§_§§
_________________§$$:§§§§§$$$§___§$§§$§§§§
_L____________§§§:§§$§$$$$§§$$__$§§$§§§§§§
____________§$§:§§§$§$$$$$§§$$§§$§§$§_§§§
__________§$§:§§$$$$$$§§$§§§§§§§$$___$§§
_______$$$§::§$$$$$$§§$§§§§§§§§§______§§
_____$$$§::§$$$$es$§§§§§§§$§§$_________§
___$$$§::§§$$$$§§§§$$$§§§§
_$$§::§§§$$§§$§§§§§§§§§
$§§§$§§§§§$$§§§§§§§
§§§§§§§$$§§$§§§§
_§§§§§§§§$§§_§§$
_§§§§§§§§§$§§$_§§§
__§§§§$§§§$§$§§$_§§
___§§§§$§§§$§$§§$_§§
_____$§§§§§§§§§§§$§_§§
______§§§$§§§§§§$§§$§_§
_______$§§§§§§§$$§$$§§_§§
________§§§§$$§§$$§§$$§§_§
_________§$§$$$§§§§§§$$§§$§§
__________$$$$§§$_§§$§§$§§§§§§
___________§$§§$§§_§§§§§§§§§$$§§$§
____________§$§§$§§_§§§§§§§§_$$§§$
_____________§$§§$§§_$§§§§§__§§$§
__________________§$§§$______§§§§
___________________§§§§§_§§__§§§§$
___________________§§§$§§__$§§§§§§§
___________________§$§§$§____§$§§§§
_____________________§§§$§§___§§$§§
_______________________§§§§§___§$§§

Michaelovy tajné rozhovory - v USA vyšly knižně 25. září

28. září 2009 v 0:44 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Americký knižní trh žije tajnými rozhovory zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, které nahrál s kamarádem rabínem Shmuleym Boteachem. Král popu v nich označil Hitlera za génia, Madonnu zase za ne příliš hezkou a závistivou zpěvačku. "Myslím, že ona docela ráda šokovala a věděla, jak útočit na správné spouštěče u lidí. Myslím, že mě docela milovala a já ji nemiloval. Dělala spoustu šílených věcí.

Věděl jsem, že nemáme nic společného," stojí v tajných nahrávkách. "Není ani moc sexy. Myslím, že přitažlivost vychází ze srdce tím, jak se prezentujete," pronesl zpěvák na adresu známé zpěvačky. A přestože se Madonně přezdívá popová královna, Jackson věřil, že jeho kvalit nikdy nedosahovala, takže na něho žárlila. "Obdivují vás a vědí, že jste úžasný a skvělý, protože žárlí, protože si přejí být ve vaší pozici.

Madonna je jednou z nich. Žárlí na mě. Je to holka, žena, a myslím, že to ji štve… Přede mnou fanynky omdlévaly a měl jsem obdiv, ona ne," dodal Michael v rozhovorech, které v USA vyšly knižně 25. září.

Samotná Madonna je zatím nekomentovala.


P.S.: Také jsem šlyšela, že o ní říkal, že je to kur*a. Ale víte, nevím jestli tomu věřit, nebo ne. Michael nikdy, ale opravdu nikdy nikoho veřejně neurazil. Veřejně pomluvil jen Tommyho Mottolu, a to po několika letech šikany. Nevěřím, že by pomluvil Madonnu a chtěl by, aby to bylo veřejné. Možná někde tajně, ale do knihy? - Elle

Various Artists - No Man In The Mirror (Tribute to Michael Jackson) - by EllE © 2009

28. září 2009 v 0:24 | EllE♣ |  Texty&překlady

Už je po tvém vystoupení,
ale oči stále pláčou,
protože jsi zemřel,
ale pro mě stále žiješ
a navždy budeš.

Je po show.
Slzy neuschnou.
Protože jsi odešel
ještě než byl tvůj čas,
ale odpočívej a dívej se.

Michael Jackson - Ain't No Sunshine - překlad by EllE © 2009

27. září 2009 v 22:19 | EllE♣ |  Texty&překlady

Někdy chceš něco,
co bys neměl mít.
A čím víc víš, že to nemáš mít,
tím víc to chceš a jednoho dne to dostaneš.
Pak se cítíš tak dobře,
ale je to přesně jako s mojí holkou.
Když je se mnou,
cítím se tak dobře, tak dobře,
ale právě teď se cítím chladně, tak chladně,
že to cítím v kostech.
Protože ooh...

Michael Jackson I Just Can't Stop Loving You, Diana Ross Ain't No Mounti High Enough - právě v Superstar

27. září 2009 v 20:34 | EllE♣ |  NOVINKY//NEWS
Wow, Michael a Diana jsou ve výběru písní v Superstar! Ti, co zatím byli, byli příšerní.